kamoška ma porezala nožom

Príspevok v téme: kamoška ma porezala nožom
Beatkai

boli sme na chate. a ona mi normalne šmrncla nožom cez líce. ja mám pocit, že to urobila naschvál. ževraj to bola len náhoda,pretože bola tma. deň predtým mi hovorila, že sa mám ako vyzerám a ona je na nič. mala som, ranu, ktorú mi museli zašívať. jazva sa jej podarila. ale ja mám s nej normálne strach. všteci to brali ako nešťastnú náhodu. že ona sa v tme zľakla, mala nôž v ruke a vystrela ho pred seba. ale mne sa až taká tma nezdala:(.

[zruseny1]

uvidis ci sa bude spravat divne aj nabuduce... ale mna by tato zla skusenost asi odradila s trochu by som s nou kontakt prerusila, teda ak to nie je super kamoska a clovek za ktoreho by si mohla dat ruku do ohna, co asi nie je

hehe a inak alzbee :D podobne prispevky, aj s citoslovcami :D

Beatkai

áno popilo sa. ale myslím, že tak normálne. ja mám normálne strach. nejako sa nemôžem zbaviť pocitu, že to bolo len tak.

Beatkai

hej, lebo ževraj nevedela, kto to je. ale dvere do druhej izby, kde sa svietilo, boli pootvorené, ja som videla ako tak dobre. ano normálne sa zahnala tým nožom.

alzbee

Ufff, no bud rada, ze to dopadlo "len" takto a ze ti nepichla do oka...kazdopadne, ty ju zrejme poznas, tak je na tvojom uvazeni, ci to bola naozaj len nestastna nahoda alebo ti fakt zavidi a nejak jej preplo a chcela, aby si nebola az tak pekna...alkohol v tom nebol? lebo vtedy clovek casto straca zabrany...

[zruseny1]

fufuf... tak nezavidim. snad sa ti to rychlo zahoji
este dobre ze ten noz neskoncil niekde v oku
a to len tak sermovala nozom? len tak?