bradavica a jej odstranovanie

Príspevok v téme: bradavica a jej odstranovanie

Chcem sa spýtat, či máte niekto skúsenosti s odstraňovaním bradavíc. Urobila sa mi totižto jedna na vnútornej strane stehna, tesne pri rozkroku a stále sa zväčšuje, čo mi je dost neprijemne a hanbím sa za to. Neviem, či to je bradavica, alebo niečo ine, je to hnedej farby a drži to len za jednu časť, prichytenú k pokozke. Čo s tým?

loli

ja som mala bradavicu na ukazovaku, no velka ako hrach , bolo to nieco hrozne. tekutý dusik mi na to vobec nepomahal a potom mi dala ina kožna na to taky krem + vodicku, to som si cele musela potriet, obalit igelitom a na noc nechat zaviazane, asi po 4 dnoch sa mi to samo odluplo a po bradavici ani stopy. namiesavaju to v lekarni

suns

noo ved tiez si do toho nechcem babrat.. bojim sa.. ne jak moj priatel, ze daj ja ti to odtrhnem:D ten by sa vo vsetkom rypal:D len sa trosku bojiiiiiiim

suns

ja mam tiez problem - mam bradavicku na bradavke! naboku normalne na tom tmavom. Uz ju mam asi 2 roky, to je taka ta ako na krku sa robi - len take tkanivo vo farbe koze! Zacalo to aj rast, na bradavke je to prichytene len uplne malinkym kuskom, takym vlakienkom, a cele sa to sklada asi zo 4, 5 utvarov ktoru su naukladane na sebe kazdy vo velkosti spendlikovej hlavicky. Cele je to asi ako maly hrasok... POMOZE MI CIBULA A OCOT? Co to moze byt? /ak nosim dlhsie podprsenku, stmavne to a troska to boli ale len troska.. CO S TYM? /bez lekarskej pomoci/ DAKUJEM

dejnucka

prosim vas, neviete ci si mam aplikovať duofilm, ked sa mi to z tej bradavice odluplo a ostala taka otvorena? dakujem

angela

ahoj niekedy sa to nepodari na prvy pokus ak je silnejsia a hrubsia treba aspon 2krat alebo 3krat vypalit ked su slabe tak by mal sa urobit pluzgierik ako vravis a praskne to mala som to