Preco si zo mna utahuje...

Príspevok v téme: Preco si zo mna utahuje...
veri23

Mam velmi komplikovany vztah,,,v zahranici som niekoho spoznala a kvoli nemu som skoncila s priatelom.Uz to trva asi rok,a vela som kvoli nemu plakala.Lubim ho,ale nenavidim jeho spravanie.Kedysi bral drogy a teraz je stale nervozny..nedokaze sa sustredit,aj ked sme v obchode,najradsej by len tadial preletel,niekedy mava necitlive poznamky,..teraz sa uz trocha naucil ze co mi vadi a co ma zranuje ale proste on ma uplne iny humor nez ja..akoze jemu pripada smiesne to co pre mna je urazka,.. napriklad som smutna lebo som v robote zas spinava a on mi povie to je jedno ty si stale spinava akoze taketo vtipky alebo ze bude halloween a on povie ako to ze ty uz mas masku?mne to smiesne nepripada...som divna?podla mna to teda nema nic spolocne so slovom smiesne.. ;( teraz som doma a rozhodujem sa ci sa k nemu vratit..a zit s nim.on proste nechape ze to s tymi vtipkami prehana.. ja si tiez nerobim ani srandu z toho ako vyzera a on mi niekedy povedal ze zas si napchavas ten velky zaludok?akoze... takto sa spravaju aj ti vasi?ja sa ho bojim...ze proste to nebude fungovat a zbytocne sa budem stahovat spat...

didi19

castokrat za nevinnymi posmeskami partnera sa skryva podvedoma nespokojnost. Chce nieco riesit,ale nechce pouzit "ton" , tak to prenesie na humor. Som rozvedena a jeden z dovodov bola moja nadvaha. Davno predtym mal tzv posmesky, ktore vyzerali ako vtip, neskor to prerastlo do utocnych posmeskov a nakoniec do krizy.
A ak by aj nie, ked partner vidi, ze akekolvek poznamky su pri prvom raze ublizujuce, mal by s tym prestat. A ak nie, laska je laska, ale vas pokoj nestoji zato, aby ste sa trapili kvoli niekomu, ktory nema cit pre partnera.

veri23

MALVIINKA a ako dlho ste spolu?ja ho nechcem stratit ale ked sa nezmeni tak budem musiet to ukoncit..;( co ak je to uz spravanie do konca zivota? ;( Babenka 1 presne toho sa bojim ja..ze co ak budeme spolu dlhsie a budem starsia a on si bude utahovat z toho ako vyzeram..ved to je podla mna zle.. ;( Happi- ja som akoze dost vtipny clovek,v partii ma maju radi a to sa nevychvalujem,ale nikdy si nedovolim nieco take osobne na niekoho povedat..ani v mojej rodine sa to nikdy nepouzivalo..preto to nedokazem pochopit..ale mas pravdu,som aj velmi citlivy clovek..

happi:-)

hej,aj môj oco svojim rodičom vykal:-)ale to si zas neviem predstaviť už v tejto dobe. Všeobecne nemám rada,ked mi vykajú ale v určitom postavení je to nevyhnutné a dáva to istú vážnosť. Mám rada humor v živote,môj je špecifický,ale viem byť aj vážna a stanoviť si hranice-aj vážnosti aj vtipu

bodocka

no tak ked ti to vadi mal by o tom vediet. ale uz asi o tom vie:) no ani mne sa nepaci vzdy vtipy mojho chlapca ale zvykla som si:) vsimla som si ze chlapy su proste taky ze obcas( ti lepsi:)) urobia neskodny posmesok zo svojej zeny... ved vlastne nieje na tom nic zle.. mne moj povie ze som skareda, ze ma nelubi ale to HNED viem ze je to úplne naopak a aj tak mi vyjadri ze ma lubi. raz pred kamosmi mi vela vravel ze aka som spatna ale zaroven im vravel, no vsak je pekna ta moja:) ale fakt úprimne mi vravi, ze som pre neho krasna. a dakedy sranduje, ze ja som krasna a on mudri:)tak sa pripojim nooo... ale uz sa nehnevam ale aj to poviem, ze nie vzdy su jeho vtipky premna smiesne.. aj on ma vie urazit vtipmy... no ale ja myslim, ze akoby sa ti kus zaliecal alebo co. mozno nie, ze ty si myslis opak, ze ta nevie pochvalit, to je tazko sudit cloveka len z rozpravania.

babenka1

no hej, lenže takéto veci nechcem počuť práve od človeka, pre ktorého chcem byť žiadúca.

a jasné, to o rodičoch som napísala s vážnosťou, teraz to necháp tak, že boli na mňa prísni, naopak, obaja sú takí mierni, nežní, skromní ľudia...to sa ťažko vysvetľuje...vieš si predstaviť, že moja mamina svojmu otcovi (môjmu starkému) vyká???

happi:-)

a myslim, ze jej priatel nenaraza na jej telesne nedostatky,len na tie chvilkove-ako uviedla to, ze je spinava. A s tou maskou-ved to sme este ako decka pouzivali

happi:-)

napisala si to s takou vaznostou...o tych rodicoch, ja mam s mamou super vztah aj s otcom som mala, aj sranda, aj ucta, jednoducho pohoda. A musim povedat, ze sa naozaj nespravam inak, som stale rovnaka

babenka1

tak v tomto sa mýliš, nebola by som urazená. Toto bolo iank super, ja by som jej asi povedala "ja som sa nemaľovala, ja tak vyzerám od prirodzenia"

ale iné je to v rodine, ja si mojich rodičov strašne vážim, nikdy by som nedokázala otcovi alebo mame niečo také povedať...tou výchovou som myslela, že tvoji rodičia ťa možno nevychovali až k takej úcte, takže si môžeš dovoliť také "vtipy" na ich adresu

a svojmu priateľovi tiež nie, proste je to človek, ktorého si vážim a použiť ako vtip nejaký telesný nedostatok sa mi zdá jednoducho úder pod pás

happi:-)

ale to nie su urazky, to je druh humoru. Ako som napisala, niektori nechapu a uraza ich. Naposledy mi kamoska povedala, ked sme sli na disku-naco si sa malovala, aj tak ta nikto nebude chciet-a ja jej nato, hej, tak to sme dve-a obidve sme to mysleli zo srandy, nesli sme nikoho balit, len sa trocha zabavit. Pocitam s tym, ze ty by si uz bola vrcholne urazena, ale toto su jednoducho nase dialogy a nemam s tym problem