vzrusuje ma to...

vzrušivka

Neviem, cim to je... aj ja som rada, ze nie som sama :-) Nemozem sa stazovat, ze by som mala malo lasky alebo tak... zivot nemam najlahsi, ale kto ma? Proste to je vzrusujuce. Raz som odpadla. Ked som sa prebrala a videla som, ako sa o mna staraju... takmer som odpadla druhy krat od vzrusenia :-)

ca ca

uff tvoje slova ma potesili mam pocit ze nie osm sama rovnako postihnuta vies presne podobne pocity mam chem aby sa o mna niekto postaral.....a ochranoval ma a staral sa o mna.... boze asi mi nieco riadne chybalo vo vychove alebo neviem ... uff skusam si to nevsimat a zit s tim aj tebe drzim palceky:)

vzrušivka

Aj mna to vzrusuje... inak mna vzrusuju doktori celkovo. Na jednej strane ich neznasam, neznasam krv a bolest a ihly, ale ked ma nejaky lekar (nemusi to byt gynekolog) vysetruje, tak mi to "robi dobre". Raz som mala ladvinovy zachvat, bolelo to jak fras, ale ked ku mne prisiel mlady sexi lekar, ktory sa o mna uzasne postaral, velmi ma to vzrusovalo.

roflmao

Aj ked ju to "vzrusovalo", pochybujem, ze zvlhla do takej miery, ak vobec. A on takisto pouziva rozne gely pocas vysetrenia, takze snad natolko nerozlisoval tie tekutinky :-P

niekto

najdi si chlapa s ktorym sa mozes zahrat na doktora :O)

skus si to castejsie robit sama ked mas nedostatok mozno pomoze

aluska

t333 podla mna si to mohlo vsimnut lebo mohla byt vlhka ked bola vzrusena...tak to vacsinou byva u bab ked su vzrusene