rimmel stay matte make-up prírodný

hraskulca

myslite ten Cool matte ci ako sa vola?ja som ho pouzivala ked som mala horsiu plet...no hroza...flaky,mastna plet za dve hodiny...jedine plus bola ta vona,taka osviezujuca,inak myslim je hodny 2 eur.

jajusss

akurát som si ho kupila a som s ním velmi spokojná ....je o mnoho lacnejši ako iné makeupy ....a omnoho lepsi nezanecháva flaky vydrži dlho .....len ho treba kde tu prepudrovar

mini661

Ja som ho pouzivala celu jar a leto a potom v jeseni ho moja tvar uz nezniesla zacali sa mi robit vyrazky a ako som si ho naniesla plet ma velmi stipala.inac je celkom fajn ale nieje dobry ako kryci ale na tvari vyzera celkom dobre a nie je ani drahy a navyse
neostavali mi z neho flaky cize tolko k tomu teraz by som potrebovala poradit ja nejaky make-up ale este som sa na jednom diskusnom foru docitala ze rimmel znacka nie je velmi dobra vraj je maybelline lepsia ale newem co je na tom pravda teraz by som chcela skusit make-up od maybelline tak potom budem vediet povedat viac.

Nikki1111

no ja som si ho nedavno kupila pretoze sa mi zdal dobry aj cena bola celkom fajn... co sa tyka toho zmatnovania pleti tak na to je naozaj dobry navyse nezatazuje plet to bude asi tym ze je na prirodnej baze takze vobec neposobi ako maska ako niektore make-upy...problem je skor v tom kryti...pokial mate akne alebo nerovnomerne pigmentovanu plet alebo tmave kruhy pod ocami tak na to naozaj nie je dobry pretoze zle kryje... takze odporucam len na tu lesklu plet bez virazok a nejakych velkych nedokonalosti...

eevvaa

pripajam sa :-) aj ja ho mam z EVY :-) celkom je fajn.Take kremovo matne zlozenie a nevysusuje.Aspon mne nie.Tiez odporucam

skzaa111

zdravím holky, ja som ho tiež vyskúšala z Evy a dosť sa mi leskne pleť ale ked som si ho dala pleť som mala celé dopoludnie matnú a nie lesklú ako vždy :))) takže ja som spokojná :)

MMMaruska

odporúčam stránku www.rimmel.sk tam je tento mesiac každý den skúsenosti dievčat s týmto make-upom:) Budúci mesiac bude o niečom inom

Čo sa týka mojej skúsenosti: make-up nie je dostatočne matujúci ale s púdrom STAY MATTE (ktorý je aj sám o sebe velmi dobrý) stojí za to kúpenie nie ak však máte suchú pokožku ktoá tvorí šupinky tie zvýrazní. Takisto nie je skvele krycí no naozaj upokojuje pleť nedráždi ju.