Chcem mat sebavedomie a krasne telo

Príspevok v téme: Chcem mat sebavedomie a krasne telo
Luckatucna

Ahojte mam 23 rokov,167 cm,vazim 69kg,miery :
prsia : 100
pas : 75
boky : 103
Nie som stihla,ani pri sebe ale mam dost nadvahu min.10kg a asi aj viac.Vzdy som si hovorila,ze vyzeram este ok,ale uz som si povedala dost.Chcem nosti krasne rifle,obtiahnute tricka,svetriky a nemusiet sa hanbit za prekypujuce sadlo na bruchu,za velky zadok.
Idete niekto do toho so mnou?
Moj ciel je schudnut do 1.10 na 66kg.Potom pomaly pokracovat dalej.Ale potrebujem na zaciatok niekoho k sebe,s kym si budem kazdy den do 1.10 pisat a podporovat sa v chudnuti.

slnecnica24

uplne suhlasim s "odpovedam"
ja s delenou stravou skusenosti nemam, takze nemam pravo ti hovorit, ci je to dobre, alebo nie, ved uvidis sama, aky to ma na teba vplyv... ja ti len mozem drrzat prsty v tvojom usili

Luckatucna

Ja ziadne jedlo neodmietam,jem 5x denne,zacala som cvicit.Nedrzim ziadnu dieu,len nejem sladk,slane a jem dlenu stravu,nic viac.

odpovedam

luckatucna, nejest po 17 je omyl, tvoje telo sice vyhladujes, no nastane opacny efekt - tvoje telo si preto zacne robit zasoby tukov z toho, co zjes na ranajky a obed. Strava by mala byt vyvazena a pravidelna, nie je dobre mat v krvi prudke vykyvy cukru. to je velka chyba mnohych zien na diete. Hlavne si uvedom, ze zdravie ma byt na prvom mieste, k comu patri aj fyzicka aktivita a odmietat jedlo akymkolvek sposobom len ublizuje - telo energiu potrebuje.

slnecnica24

ahoj lucka, podla mna by si sa mala stravovat ako napisal karioll... uz len z vlastnej skusenosti ti to radim... ja som iba raz v zivote vyskusala dietu a po troch dnoch som prestala a uz neexperimentujem... na ten treti den som sa nevladala ani z postele postavit, chybali mi sacharidy, dala som si jablko, hoci v ten den som ho podla diety nemala dovolene, a potom mi bolo lepsie... najlepsie chudnutie bez jojo efektu je, stravovat sa pravidelne, kazde tri hodiny mensie porcie na zrychlenie metabolizmu, doobedu jest ovocie, pretoze obsahuje sacharidy a poobede celozrnne pecivo a zeleninu, lebo ta obsahuje bielkoviny... ak si na noc das nejake ovocie alebo sladkost, tak nerobis dobre, lebo sacharidy sa pocas spanku premenia na tuk, aspon co ja viem... no a k tomu vsetkemu urcite pridat pohyb a sice budes chudnut pomalsie, ale urcite bez jojo efektu... drzim prsty =D

Luckatucna

Stravujem sa delenou stravou,nemiesam dokopy sacharidy,bielkoviny atd.Kazde rano cvicim 50min.kardio + 20 min.posilnovanie.
Dufam,ze v nedelu bude rucicka na vahe ukazovat min.68kg.

karioll

mas divnu mamu,teda jej reakcie su divne.
tak napis hned sa necitis dobre a nezvaluj to na oblecenie ako keby si mala 12 rokov
chudnutie je o centimetroch nie o kilach
takze obden 40 minut kardio ake ti vyhovuje, pri tepe
118-137,vecer uz nejedz sacharidy,ziadne.
pol kg za tyzden je ok

Luckatucna

No je to pravda.Aj moja mamka mi vzdy povie,vidis keby si mala o 6-7kg menej tak si tie rifle mohla obliect.
Proste sa necitim tak sebavedomo a pritazlivo ako by som chcela.