Včelia materská kašička - skusenosti?

atlaska

Tak dnes som kupila matersku kašičku,propolis,peľ od firmi MedPharma na baleni piše že 1xdenne!Som zvedava či my pomoze!!!

Ivka 1

Atlaska ak máš nepravidelný menzes tak včelia materská kašička ho vačšinou napraví. Protilátky proti smermiam , môže ísť aj o zvýšenú kyslosť pošvy, ktorá zabíja spermie. V prvom rade je potrebné upraviť pH pošvy a dá sa to docieliť aplikáciou aloe krému v gelovej konzistencíí do pošvy. Aplikuje sa injekčnou striekačkou ráno a večer, môžeš aj tesne pred pohl.stykom. ˇPôsobí aj ako lubrikačný gél.

atlaska

Ma niekto skusenosti s materskou kasickou kto ma protilatky proti spermiam a nepravidelni menzes?? Pomohla vam prosim napiste!!!!

dfdf

tiež som rozmyslala ze si ju kupim... takze vsetky odpovede ma zaujimaju.. a najma by som chcela poznat odpoved na otazku/prispevok, ktorý napisala hela27.. prosim dajte vediet ake mate skusenosti ...

kacenka29

ahojte, chcem len napisat moju skusenost s kasickou. mam endometriozu, mala som kratku poovulacnu fazu- 8 dni. snazili sme sa s priatelom otehotniet 4 mesiace. po tych 4 mesiacoch sme kupili kasicku od firmy med-pharma (67tbl. za 8eur). jedli sme ju obidvaja po 2 tbl. denne a sem tam sme si dali lyzicku kasicky v mede. prvy mesiac som mala poovulacnu fazu 10 dni a teraz je druhy mesiac a mame na teste dve ciarocky:)))

hela27

ja neplanujem otehotniet, pytam sa len preto ze mam mierne problemy so svysenym test., a preto chcem vediet, ci androgogenne ucinky materskej kasicky posobia teda ako testost, progest., alebo ktory muzsky hormon? lebo povedat, ze posobi ako muzske pohl. hormony je dost nejasne, nerozumiem ci je vhodna aj v mojom pripade.

RNG

Zvyseny testosteron nezabranuje otehotneniu.
Zeny, co maju zvyseny prolactin maju problem otehotniet. A tento problem sa prave riesi dodanim progesteronu, co je vlastne androgenny hormon.
Samozrejme hovorim tu o prirodnom progesterone, nie roznych chemickych liekoch napodobnujucich progesteron(progestin, provera, gestagen...)
Ja pouzivam obcas lyofilizovanu matersku kasicku(ako cukrovkar nemozem jest med s pridanou materskou kasickou kvoli cukru)zo Swansonvitamins.com alebo inych zdrojov , kde ju najdete pod anglickym nazvom Royal Jelly

RNG

Zvyseny testosteron nezabranuje otehotneniu.
Zeny, co maju zvyseny prolactin maju problem otehotniet. A tento problem sa prave riesi dodanim progesteronu, co je vlastne androgenny hormon.
Samozrejme hovorim tu o prirodnom progesterone, nie roznych chemickych liekoch napodobnujucich progesteron(progestin, provera, gestagen...)
Ja pouzivam obcas lyofilizovanu matersku kasicku(ako cukrovkar nemozem jest med s pridanou materskou kasickou kvoli cukru)zo Swansonvitamins.com alebo inych zdrojov , kde ju najdete pod anglickym nazvom Royal Jelly

hela27

"hormonálne účinné látky (androgénnej povahy -majúce účinok mužských pohlavných hormónov"- a co pacientky,ktore uz maju trochu zvyseny testosteron- neuskodi im to este viac?