Darcek pre 1 rocnu slecinku

vrestee

Ja svojmu drahému vždy vymyslím nejaký originálny darček na darcik.sk Podľa stránok sú tam fajn nápady/inšpirácie a ešte aj ušetrím :P :)

tinamartina

Pieskovisko je super nápad. Tie verejné pieskoviská sú okrem piesku plné kadečoho.... vieme o čom hovorím, že?

Martinafa

Tiež sme šmyklavku kupovali z garden-life.sk, je totiž farebná aj z vnútra a keď sa poškriabe, nie je to vidiet.

orgovanik

Pozerala som na tie stránky garden-life a asi ste inšpirovali aj mňa :) bude nové pieskovisko. Podla recenzií sú kvalitné.

anetka44

kup jej šmýkalku :) alebo takú mini trampolínku, naša dcéra ju milovala, uplne super malinká ohradená žiadny prístup ku strunám všelijaké bezpečnostné normy spĺnala úplny zázrak :)

norm

V urcitom vekom, ked su deti male, nevnimaju poriadne ani hracky. Casto ich viac zaujme obal, ako hracka samotna.

Nechal by som si urobit fotky alebo obrazky /napr. laminovane - odolne ohybaniu a poskriabaniu, i vode/. Na obrazkoch by bolo nieco zaujimave - z coho sa moze pouzict. Napr. stacili by male obrazky povedzme 8x5cm a vela. Nejake roztomile maciatko, psik, konik, vevericka, automobil, vlak, atd. Najst pekne obrazky, co zaujmu deti /farebne/. A dieta ma z toho vacsiu radost, ako z hracky. Zaroven sa obrazky mozu pouzit na ucenie - toto je vlak, toto je auto, toto je vcielka, atd.