som hlupa??

Príspevok v téme: som hlupa??
evinka19

ahojte
mam priatela ktora ma ma rad taku aka som, jeho sestry su super ideme spolu n dovolenku...lenze ja som hlupa... moj pritel sa snazi plati mi dovolenku a ja mu hovorim ze keb som sa mala este raz rozhodnut tak zena nu nejdem... moja postava nie zla mam 90-65-95 lenze ja som vo vsetkom hrozna... moj problem je vtom ze neznasam by odhalena... trvalo dlho kym som sa priatelovi ukazala na svetle a terazmam este aj pred sestrami jeho... a este oni pacuju a kupuju sa kazdu chvilu nieco nove plavky maju pekne proste vsetko a este moj priatel mi to vsetko ukazuje co kupili.. ja mam uplne obycajne plavky viete studujem a nasi prerabaju dom a este aj moja stuzkova tak nemozem si kupiovat teraz nejako moc drahe oblecenie a tak... a je mi z toho do placu no viem ze mi budete pisat ze som hlupa ale potrebovala som sa vyrozpravat pretoze ma to nici ked si predstavim ze sa ma budu vidiet v plavkach.. nepoviem to priatelovi uz sa "bijem" za to ze som mu povedala ze by som tam uz nesla

acdar

Podla mna by si mala upozornit svojho priatela, ze si hlupa. Ked sa nevies rozhodnut o takzchto veciach, tak pre teba bude rzhodovanie o dietati, byvani, atd... neriesitelny problem.

alzbee

evinka19: ver tomu, ze on ta s jeho SESTRAMI urcite nebude porovnavat!!!:) ty si ta, ktora je prenho jedinecna, aj keby (ako sisa72 napisala) si vrece mala na sebe! fakt si robis uplne zbytocne starosti a vrasky...pekne si uzi dovolenku! joooj, co by som ja dala za dovolenku? aj keby naha mala ist :D :D

janulkaaa

evinka
nezaťažuj sa takými vecami, určite si schopná žena, a že nechceš aby ti niečo kupoval je normálne ved ho nechceš vydierať, a ked nemaš peniazky dostatok, tak v najhoršom si kup plavky v sekaci, aj tam sa da vybrať a za paru drobnych, a nemusis mu hovorit kde si ich kupovala

sisa72

vôbec nie si hlúpa... myslím však že nazáleží na tom či máš na sebe dačo drahé, alebo lacné.. on ta má rad určite aj bez drahých šiat..niekto si môže dať na seba aj neviem akú drahú vec a vyzerá hrozne.. hlavu hore a nestresuj.. máš dobré miery.. ked si dáš na seba aj vrece budeš vyzerať dobre.. držím palce

lulu34

evinka, bude dobre, uvidis. priatel Ta lubi taku, aka si a podla toho, co pises, si kocka... min. teda tymi prsiami :)) Okolo bokov si mozes dat napr. satku a pod., ale neobmedzuj sa hlupostami. A mozno by si si mala uvedomit, ze ludia maju omnoho vacsie a skutocne problemy, nuz a nad hlupostami sa treba povzniest ;)