Tipy a triky pre zensky orgazmus

zimba

@jozefinana - áno, on sa prirodzene stráca a po 30 roku života sa prestáva aj tvoriť, tak preto je fajn ho dopĺňať hoci aj takouto formou. A čo sa týka môjho kupovania, tak väčšinou ho objednávam zo stránky volupta. Nemusím nikam chodiť a v lekárni by som sa ho hanbila vypýtať. Takto si ho objednám a nikto o tom ani neviem, iba ja a manžel:-)
@darkina - tvoj drahý sa má na čo tešiť, keď si takáto nabudená :-D:-D

darkina

Zimba: Fajn, ďakujem aspoň za takúto odpoveď. Lebo som pozerala na internete to balenie a prišlo mi to veľa na jedno použitie:-D Hneď mi doplo, že to má byť asi na viac krát:-) Dobré vedieť, že čím viac tým lepšie. Poviem to aj môjmu drahému;-) Zajtra by mi to malo prísť, už sa neviem dočkať:-D:-D

jozefinana

Super Zimba!Vdaka aj za mna,ze si nam to takto napisala.A to sa vazne ten L-arginin prirodzene straca??To som vobec nevedela:-OEste by som sa chcela spytat,kde ten gel kupujes?V lekarni alebo ho cez internet objednavas?

zimba

@darkina - Na koľko krát mi vydrží to neviem, keďže som to nikdy nepočítala ale je pravda, že jeden sáček je na viacej použití. Stačí iba kvapka alebo už podľa toho, ako to s partnerom cítite. Mne napríklad môj drahý niekedy dá aj viacej toho géliku:-) Je to potom lepšie;-)

darkina

Ďakujeme ti zimba, že si nám tieto informácie napísala. Mňa by ešte zaujímalo, na koľko použití ti vydrží jeden ten sáčok? Lebo som pozerala ich stránku a tam som si prečítala, že stačí iba kvapka toho gélu, to fakt stačí?

zimba

@jozefinana @darkina - Napíšem vám to baby, nerobí mi to problém. Tieto veci sú normálne a malo by sa o nich rozprávať. Je to gél, ktorý dodáva telu L-arginin, ktorý sa prirodzene stráca. A obsahuje ešte všetky tieto zložky: Allantoin, Panthenol, kyselinu mliečnu, menthol a spomínaný arginín. A čo sa týka toho, či ich môže každá žena používať, tak áno - môže. Čo by ste ešte ohľadne nich potrebovali vedieť?

jozefinana

-zimba: mohla by si mi teda aspon ty napisat co je to za gelik?aj som tu pisala uz jednej babe,ale este tu asi nebola,kedze mi este neodpovedala a vobec neviem co obsahuje ten gel.domyslela som si,ze je na podporu zenskeho orgazmu ale co obsahuje?moze ho kazda zena pouzivat?

zimba

Baby chcela som Vám len napísať, že ten gélik si aj ja objednávam a je božský! :-D Odkedy som nahovorila muža, aby mi ho pred každým pohlavným stykom vmasíroval je náš výkon o veľa lepší a hlavne si to viac užívame, keďže už konečne aj ja mávam orgazmus! :-):-)

katikaluz14

Vevala-dobre si to nazvala a úplne chápem čo sa pýtaš.Na jedno použitie stačí jedna kvapka-jeden gram.Takže jeden šáčik je na viacej použití