Rozsirene cievky, metlicky

lulaklulak

Muc doverujem skor laseru, lebo sa to dnes robi najcastejsie a vacsina ludi si to chvali. O elektrokoagulacii som pocula, ze su tam rizika, ze zostanu jazvy. Ak by ste niekto o tom viac vedeli, alebo poznali niekoho kto to podstupil, tak by mi to pomohlo.Nenasla som na webe nikoho, kto skusil tuto metodu.

zuzana s

zazu, ten benelift total ano.Zakrok sa robi iba raz.Ja som si dala tvar a dekolt a platila som 24 000SK.Treba byt doma 3dni,lebo ti daju taku masticku,vola sa vazelina lekarska a treba si to tie 3 dni natierat.A neboj sa je to v pohode.Len to mas 3 dni take akoby spalene a trosku opuchnute.Ziadna hroza zas.Ja chodim tak, ked su napr.sviatky velkonocne alebo vianocne,ze mozem byt doma a nemusim do prace.Krasne to vyhladi a vypne plet.Mozes mi verit.

muc

som rada ze si spokojna,
moja reakcia bola skor na nazor lulaklulak, ze boji sa elektrokoagulacie a skor veri laseru. aj v jednom aj v druhom pripade ide o vznik tepelnej energie v tkanive a naslednu destrukciu. takze logicky - da sa popalit obidvoma sposobmi. aplikovana energia laseru sa nastavuje manualne (aspon u tych, s ktorymi som sa stretla).

zazu

zuzana S, ten laser odstranuje normalne aj vrasky z tvare?-teda medzi obocim na cele a tie od smiechu pri ustach a nose? to by som potrebovala. kolko sedeni si absolvovala ty a co to cele vyslo prosim ta? dik

zuzana s

ved ja nic v zlom,ale myslim, ze to riadi pocitac aku intenzitu treba nastavit.Ano benelift aj ben.total je presne nato ako si napisala.Absolvovala som aj to.A mam krasnu plet.bez vrasok,vypnutu a bez metliciek.Neber to ako chvalenie ale mne to fakt dost pomohlo.Je to sice trochu drahe ale tak raz za cas sa da.A potom je dlho pokoj.

muc

pisala som tiez len svoj nazor. ja netvrdim, ze tam, kam ty chodis nie su odbornici. ale ajten naslovo vzaty odbornik sa potreboval raz naucit a ziskat prakticke skusenosti. inac benelift je myslim na omaldenie a vypinynie pleti a nie na metlicky. ale samozrejme aj ten je laser a ako som uz pisala laserom- teda neodhadnutou energiou dla fototypu pleti sa koza da spalit.

zuzana s

no neviem,chodim tam uz roky a stale na laser- benelift,benelift total/a poviem ti ten total je riadne silny/ale este sa mi nikdy nestalo, ze by som mala nejake problemy.Su tam nato totiz odbornici.Ja osobne som velmi spokojna a urcite by som nesla nikde inde.A idem aj teraz na jesen.A uz sa tesim.Toto je moj nazor.

lulaklulak

Dakujem Zuzka, pomohla si mi. Ja som mala ist na elektrokoagulaciu, ale bojim sa ci je to take spolahlive. Takze skusim asi radsej ten laser. pekny den

zuzana s

Neni zaco,rada pomozem.No, nie je to dvakrat prijemne ale da sa to v pohode prezit.Z toho lasera prskaju take luce, trosku to stipe a pali ale to len chvilocku.