Cervene lica

Príspevok v téme: Cervene lica
NeviemCoDalej

_ Zdravim vas vsetkych.Mam29 rokov.Moj najvacsi problem je,ze mam cervene lica a este som k tomu hanblivy jak svina.Uz ma to fakt prestava bavit,lebo mam normalny sympaticky ksicht,,nema tam ta cerven co robit!!!A po fyzickej namahe som fialovy.Aj ked sa zahanbim som fialovy.Ja nemozem ist dalej v zivote,nemozem viac co mam,aj ked by som mohol.Preco? Moj ksicht ma stale zradi!!!!! Zmeny tepla,som cerveny.Stresove chvile,som cerveny.Ale len lica.Celo a brada su v prirodzenej farbe.Mam kolisavy krvny tlak a kolise sa mi zo sekundy na stotinu,staci mi na nieco zle spomenut a ...Lieci ma jeden tzv.Ludovy liecitel.Hovori,ze mi vymazal moju geneticku informaciu a dal mi potierat sa dvoma druhmi vodiciek na tvar aby cerven zmyzla.Zo zaciatku mi hovoril:Ty za tyzden budes fit.Prestanu u teba aj tie navali do hlavy,tlaky a cerven opadne.Pouzivam to uz dnes je 11-den,ale ani najmensi vysledok.Ja proste neviem co mam robit.Co to je? Som uplne zdravy vysledky zdraveho sportoveho cloveka.Mal to stary otec aj stara mama.Musi sa s tym dat daco robit,lebo to mam len na licach!Ma to vela ludi,preto prosim ludi,ktory maju takyto problem a nejak sa s toho dostali aby mi napisali.A prosim ludi,ktory mi nemaju ako poradit,alebo vobec nepoznaju tento obrovsky problem aby tu ani NEPISALI!!! Dakujem

kaciatko7

a ked tu tvrdis, ze pricina roznych chorob je v stravovani, ze je to podla teba spekulacia, tak mi neda ti nepripomenut, ze potom je to dobre dlhe spekulovanie...tieto metody a diagnostiky su stare mozno aj 1000 rokov, co o genetike sa povedat neda. jednoznacne, navrat k prirode a k systemu, ktoru vytvorila priroda, ta je odskusana a prirodzena.

kaciatko7

a takisto aj depresia nie je dedicna, opakujem, je chyba v strave, nemyslim tym len v tej, co momentalne clovek konzumuje, ale aj predtym, kym este o svojej strave nerozhodoval sam...takisto vysoky tlak a pod. treba si uvedomit, ze potrava a vyzivne latky su stavebnym materialom pre akekolvek tkanivo, organ v tele. ked nieco chyba, treba to dodat, ked nieo prevysuje, treba to zo stravy odobrat. napr. aj mozog je vyzivovany latkami, kt. ziskavame v strave, ak mu nieco nedodavame, co od prirody vyzaduje, nastane problem..napr. aj depresia. a ked nie sme schopni z dnesnej odmineralizovanej a bohuzial aj prechemizovanej stravy potrebne latky dodat, musime castokrat siahnut aj po doplnkoch...tym vsak nemyslim chemicke lieky a pod. ale vitaminy, mineraly a podobne.
inac, nevravim, ze rozny liecitelia su zli, urcite sa najdu aj dobri, lenze chce to cas. skody na organizme sa pachali vela rokov, nemozme cakat zazrak za par mesiacov.

kaciatko7

vsetko suvisi so stravou, to co jeme, taki aj sme a takymi chorobami aj trpime. nase telo sa buduje zo stravy a vody. takze rovnakymi vecami sa musi aj liecit. okrem toho, zmena nepride za par dni a mozno ani za rok dva. organizmus vymeni komplet cele tkanivo v priebehu 7 rokov. takze chce to cas a disciplinu. samozrejme, netreba zabudat, ze uz aj pred narodenim, sme ovplyvnovani stravou matky, takze sa uz narodime s urcitymi predpokladmi na urcite zdrav. potiaze. ale zas ide len o stravu. niekomu nespravna potrava nemusi robit zle cele roky, ak sa matka stravovala spravne, vyvazenie a tym nam dala do vienka silny organizmus a zdravie. bohuzial, sa tak v dnesnej dobe casto nestava. vela zdravotnych problemov sa da vyriesit spravnou stravou, treba o tom vela studovat, pretoze neexistuje nejaka rovnaka dieta pre vsetkych, treba brat do uvahy vela veci, preddispozicie na urcite choroby, stravovanie matky v tehotenstve, v detskom veku, sucasne stravovanie, psychika...ale nehadzala by som to vsetko na geny.

geny

kaciatko,
nesuhlasim s tebou, že to suvisi so stravou a trvam na genetike. Ja uz asi 3roky sa stravujem uplne inak ako predtym a ten problem je stale. Prave ako píšeš, obehovy system, a funkciu organov dedíme, je to v genoch. Otec ma vysoky tlkak a je červeny, tak isto aj brat a aj ja. mama tiez obcas. A precitlivelost som zdedila po mame. Je to zakodovane v nervovom systeme a naozaj sa to ťažko da zmeniť.Aj ten liečiteľ o tom vie, že je to v genoch, ale bohužiaľ klamal, ked tvrdil, že to vie zmeniť. Možno to niekto vie, ale nepoznáme ho. Tak isto aj sklony k depresiam a vselijakym chorobam su dedicne.So stravou ,to je len take špekulovanie. Fakt.Určite sa dá predísť stravou a zbaviť sa už získaných zdravotnych problemov, ale dedičné sa tym liečiť nedajú, možno zmierniť. Ale červené líca? to sotva...

kaciatko7

inac, oblast lic je podla orientalnej diagnostiky priradena k dychacim, obehovym a zazivacim funkciam organizmu. tu by som hladala problem. inac, nadmerne cervene zafarbenie pokozky na uvedenom mieste znamena abnormalne rozsirenie krvnych kapilar, je to sposobene srdecnou a obehovou nerovnovahou. pricina - vela potravin jin - ovocie, ovocne stavy, cukor, lieky, drogy, alkohol...je tu aj tendencia k vysokemu krvnemu tlaku a nervovej precitlivenosti. krvny obeh je rychlejsi. (inspirovala som sa knizkou od Michio Kushi - Orientalna diagnostika), takze urcite to nie je kozmeticky problem, myslim, ze ani geneticky, ale zdravotny a hlavne stravovaci. a kedze stravovacie navyky sa vacsinou dedia, zdrav. problemy sa pripusuju genetike.
inac, mira, podla tvojich prispevkov vidim, ze sa zaujimas o orientalne diagnostiky, liecby a stravovanie. mna to tiez bavi a clovek sa tym zbavi roznych zdrav. tazkosti. velmi dobre nazory mas

geny

Neviem cO dalej, určite je to o genetike. Ten liečiteľ má pravdu, mnohí to vedia, len nikto nevie čo s tým. Aj ja mam ten problém, ale zatial sa mi ztoho nikto nesmial, len mne to vadí, lebo cítim tu palavu na tvari a je to nepríjemné. Bola som aj u kineziologicky, cosi sme asi 3x riešili a nič z toho, akurat som o dost financií ľahšia.Tiež by som bola rada, keby tu niekto poradil.
mira, nieje to o tom, čo píšeš. to s tym nemá nič spoločné

- mira

Nevyrovnane sa stravuješ.
Nejedz nič povzbudzujúce, aromatické, nejedz repný cukor,koreniny, tropické ovocie, načas ani domáce. O alkohole a drogách, liekoch ani nehovoriac ....
Nepreháňaj tekutiny, pi len vodu alebo nesladený nearomatický čaj.
Postav svoj jedálniček na obilninách najlepšie nebrúsených.
Po čase získaš vyrovnanosť a stabilitu.

katty192

inak, ja som po cvičení tiež červená, keď sa mi niekto pozerá do tváre a ja celá blčím, tiež sa mi zdá, že tá horúčava mi ide aj z uší, ale teraz si nerobím srandu, teda takto, povedala som pravdu, ale odľahčujem, no čo už s tým narobíme? mne keby si sa páčil, tak mi vobec neprekážajú tvoje červené fľaky, veď si takto povedzme, ono to môže byť tak trocha aj milé, no, smejem sa, ale prečo nie? hm?

narkozka

vies co ja teraz nebudem moct lebo mam nejake povinnosti ale radsej mi napis na mail zuzina6520@gmail.com a ja ti zajtra alebo mozno este dnes odpisem, ok?