Duphalac ..je fakt dobry?

Príspevok v téme: Duphalac ..je fakt dobry?
duphalacka

mate ninto susenosti s Duphalacom?-sirup na stolicu.

Totizto nemozem pribrat mam problemy so stitnou zlazou ,doktorka mi zakalala pribrat,cize sa zdravujem zdravo,len nechodim pravidelne na stolicu do tyzdna maximalne asi 2krat.

preto sa chcem opytat ma niekto skusenosti s tymto sirupom ?

pomohol vam?

neda sa z neho probrat?o com aj pochybujem,ale zacinam sa brat vazne ,nikdy neviete...

dakujem pekne za reakcie

pekny den.

laguan

ono to zavisi od mnozstva stolice, ktora je v crevach ako zasoba. Ale od prveho uzitia teoreticky je stolica do tych 6 hodin. Sirup nie je prehanadlo je to len zmekcovadlo tak to aj tak posobi. Uz ho neuzivam a stolicu mam pravidelnu. Ale obcas ked citim problem tak mam tie lanove semienka a tie pouzivam preventivne kazdy 2 den.
Skus ja som bola velmi spokojna a mam to odskusane aj na detoch. Tam sa mi to osvedcilo velmi. Nemas sa coho bat.

duphalacka

KONECNE NEJAKA REKACIA DAKUJEM:-)
TAKZE NEMUSIM SA OBAVAT,ZE PRIBEREM Z TOHO SIRUPU?BALA SOM SA LEBO MI HOVORILI ZE JE MASTNY A TAK ALE TO JE NORMALNE PRI SIRUPE HADAM...NO A STOLICU MAS UZ PRAVIDELNU?KED UZ NEBUDEM UZIVAT DUPHALAC TAK SA STOLICA ZNOVU ZABRZDI?NEVIES AKO TO JE?
TY SI UZ VYSADILA TEN SIRUP?

A ESTE BY SOM SA CHCELA OPYTAT KED SI PRVY KRAT VIPILA TEN SIRUP HNED V TEN DEN SI BOLA NA WC?.-)

laguan

Duphalac je dobry. Je to vlastne len zmekcovadlo na stolicu. Pomaha pri vyprazdnovani a pravidelnosti stolice. Nepribera sa z neho vobec nema taky vplyv. Na pravidelnu stolicu pomaha aj velmi kazde rano hned na lacno cca 2dcl vlaznej vody a kombinacii s duphalacom je to dobra kombinacia. Mam osobne skusenosti a vysledky. Ale treba pridat do stravy aj vlakninu. A velmi pomaha aj lanove semiacko za 1 lyzicku denne. Treba vyskusat.Drzim palce.