laska ?zvyk?alebo to sibe mne?

Príspevok v téme: laska ?zvyk?alebo to sibe mne?
jauznevjem

dobry den chcela by som tu napiat moj pribej lasky lebo mam z toho depresie a cv tych cistejsich momentoch sa uz pytam sama seba ci to nesibe nahodou tak mne .. mam 16r a mam pritela ktory ma 19 .. a s me spolu 8 mesiacov a mam utkvelu predstavu ze laska nemoze byt 8 mesiacov.. mozeme sa este stale milovat aj ked uz sa tak casto nedotykame.. napri ked sme spolu spavali ( cisto len spanok ) niekde v polovici tak sme sice nespali v objati ale bolo tam vjac doktykov... a tak ..stae mam predtavu ze uz ma nemiluje a chce sa so mnou rozsit no proste blbosti .. a ked si to tak premietnem tak odmietol koli mne vratit sa do skoly , nesiel na mesiac do ruska , splha sa ku mne domov rebrikom aby mi dal kvety .. piseme si zamilovane sms .. takto to vyzera ze anio ale moj pocit.. =( moze to by z toho ze uz nevjem co od radosti ?

titus

4 jauznevjem: bude to klise... ale 16 rokov je proste naozaj malo... aj ked su ludia rozne vyspeli, niekedy cas a skusenosti nejde dobehnut. Asi sa podvedome bojis, ze sa nieco stane, alebo si myslis, zeby sa stat malo... ved nikomu to v okoli tak dlho nevydrzalo, ze? :) Pises na forum aby ti niekto poradil a ja ti poradim aby si sa nenechala ovplyvnovat inymi :) Minimalne nie anonymnymi ludmi z fora :) Porozpravaj sa s priatelom, zdover sa jemu so svojimi pocitmi. Vypada ze ta ma moc rad a teba desi ze je to vsetko ok...

sway

Jedine,co je na tvojich prispevkoch take neuveritelne je to,ze preco sa taky dokonaly a spokojny clovek ma potrebu sa zdoverovat so svojim nadhernym zivotom okoliu a vsade davat seba za moralny vzor:-)No nieco sa mi nezda a trosku mi to pripada ako pretvraka,ale ja na teba utocit nechcem..Je fajn,ze su aj ludia,ktori ponukaju ine nazory.

AdamKrt

Ale to co pisem, existuje. Sam som toho prikladom. Lenze je pravda, ze vela takych dalsich ludi nepoznam. Tak by som mal k tomu pisat dodatok, ze sice to je mozne, ale pravdeodobnost neni vysoka vzhladom k danemu poctu ludi v populacii :)

Urcite nemienim nikoho zvadzat. Naopak, uz sa mi stalo, ze ma nejaka zena zvadzala. Jednoducho som to povedal priatelke, vsetko co hovorila a urobil som si z danej osoby svandu, pretoze nepoznala pojdem, ked jej muz povie nie a chcela si dokazat, ze ma od priatelky odlaka. Myslela si, ze nemam taku pevnu volu, ake ma ona predsavzatie, ze ma zlomi. Odisla s dlhym nosom. Neoblobna osoba, pre ktoru som sa musel vyjadrovat tak, aby som sa jej zhnusil a este aj tam bol problem ju odradit. No ale, stacila pevna vola a to jej presvedcenie islo do haja a prestala obtazovat. Myslela si, ze som ako velka cast muzov, ale tu narazila kosa na zly predpoklad kamena :)

sway

AdamKrt Tvoje nazory skor lichotia mladym babam,ktore tuzia po romantickej laske a ty sa im snazis davat nadej,ze su aj ludia,ktori maju ine hodnoty ako vacsina.Bud si teda naozaj taky zasneny a zijes vo svete predstav a idealov alebo sa vedome snazis lakat skolacky na lizatka..A ani jedno nie je dobre.Ale mne je to jedno,len ta citam uz dlhsie a kladiem si otazku ,ci to naozaj myslis vazne alebo si tu robis vo velkom srandu:-)

AdamKrt

lucy2201 Dnes 15:49 - kto tu tvrdil, ze vie vsetko ? Ja urcite nie. Som len take male zrniecko prachu vo vesmire. To je cela nasa planetka i slnecna sustava... :)

A ze nekukam po inych zenach ? Omyl. Ked idu okolo mna, kuknem na ne. Vsak by som do nich vrazil, keby som nekukol. Kludne si ich pozriem, ale necivim na ne ako tlk. Lenze ja si pozriem aj staru babku, stareho deda, mladeho chlapa, co ma dobru bundu, dazdovku rozmacknutu na chodniku, straku, ktora kruzi nad stromami, holuba, co zobka odrobinky chleba... Proste pozorujem okolie.

Vobec nie som dokonaly, mam svoje chyby a sam samemu si pripadam skor, ze mam staromodne nazory.
------------
Inak s tymi vztahmi to treba brat tak, ako som to uz X krat aj inde hovoril, vynimka potvrdzuje pravidlo. To, ze niekto sa stane milionarom, sa splni malemu percentu ludi. To, ze najde dlhodobu lasku v tomto veku je tiez statisticky malo pravdepodobne. Len tak pre zaujimavost, precitaj si toto forum, co riesia dnesne deti, koho maju ako opalcovat a pretiahnut. Hned budes mat predstavu, ze v tomto veku, ako asi mozu dopadnut vztahy. To je jednoducha matematika, na to nemusis mat ani skusenosti z 50 rocneho manzelstva a ani diplom raketoveho inziniera.

lucy2201

je to divne ja viem mat jedneho chlapa v živote v dnešnej dobe ale on je moj manžel,milenec najlepši kamarat proste všetko v jednom.a to iste ja pre neho...a dakujem,dufam že už konečne budem aj ja sem pisat že som tehotna a štastna...

AdamKrt

sway -Dnes 15:21:

pockaj chvilku, aby som to pochopil. Lichotim niekomu ? Lebo ak ano, tak si asi neuvedomujem, ze niekomu lichotim. Vies, ja som clovek, ktory otvori dvere starej babke, zene, kolegovi, ci kludne aj mladsiemu. Pozriem sa kludne na chlapa, zenu - ci uz peknu, staru, bezzubu, ale aj nejakeho deda, lietadlo na oblohe, muchu na stole, kvetinku na zahrade, pierko vo vetre, mravca na chodniku. Lichotim tak snad niekomu ?

Rad niekedy pomozem, ak mozem. Ale tu na tomto fore, su tu nejake osoby, ktorym lichotim ? Nie, nie su. Alebo si to mozno zle interpretuju.... Predo mnou je len monitor pocitaca a ja pisem na klavesnici. Okrem ineho sa angazujem v X dalsich temach od elektroniky, pocitacov, varenia-pecenia, zdravia cez zahradku a vselico ine. Proste rozne zaujmy. Niekedy clovek vidi sklesleho cloveka, tak mu chce dat radu, povzbudit ho. No a niekedy je ten clovek tak sklesly, ze dobra rada fungovat nebude, ale mozno take podpichnutie a postrcenie skor zafunguje, ked si vstupi do svedomia, ci vyuzijem nejaku jeho mozno aj trosku negativnu vlastnost /napr.velmi silne ego/, aby sa mu rozjasnilo. Niekedy sa totiz naucis plavat najlepsie tak, ze spadnes do vody... :)

lucy2201

nie nemala som nikoho ineho.mam svojho muža ktoreho lubim,planujeme už konečne babo no nedari sa.ale ono to pride...a aj ja som bola jeho prva