Do Vianoc

ellika

baby co je s vami?dako ste prestli chodit?tak ja som na tom tak dala som dole 3 kila ale teraz sa to nie a nie pohnut..ale tak aj tie ma potesili:)ale este aspon kilecko keby to by bola parada.

cicimici

liliiiiialen ten tvoj super jedalnicek je absolutne ale absolutne nevhodny, nemas tam ani stipku sacharidov, po par dnoch s takymto jedalnickom odpadnes od unavy. poradim ti,vymen ranajky-rano potrebujes zlozene sacharidy, cize krajec celozr.chleba so sunkou a rajcinou a takisto na olovrant miesto bieleho jogurtu si daj krajec celozrn. chleba s niecim a bude to ok. ja sa tak stravujem uz 7 tyzdnov a schudla som 5 kil ;) ale aj cvicim dost pritom

veve_23

ahojte tak ako pokracujete?
ja uz iba dve kila a mam na to mesiac, asi to nezvladnem, ale nevadi aspon jedno nech este ide. ale inak som spokojna, ide to sice pomaly, ale ide to je hlavne. keby som cvicila urcite by sa to rozbehlo ale to sa mi nechce.
takze smelo do toho, aby sme cez vianoce mohli aspon kilo pribrat zo vsakovakych dobrot :)

liliiiiialen

Ahojte ja jedavam nepravidelne,ze aj o 10tej vecer napr.jogurt,jablko,atak chcela by som to zmenit a mojim preblomemom ze jem 3 krat denne vacsinou,a na ranajky si dam vzdy dva rozky ked jem pecivo co je riadne vela citala som super jedalnicek
ranajky:jogurt biely,,50g musli alebo vlocky
desiata:ovocie
obed:kuracina,ryby najvhodnejsie
olovrant:biely jogurt
vecera:zel.salat s jogurtom,alebo dietnou sunkou

26matulienka

aj ja sa k vám pridám. Mám cieľ 5 kg do Vianoc a potom ďalších 5 do dvoch mesiacov. Takže spolu 10 kg za 3 mesiace. Dúfam, že sa mi to podarí. A ešte som sa rozhodla, že si kúpim digitálnu váhu, aby som sa mohla tak raz za týždeň normálne odvážiť, že ako na tom som. Len mám strach z jednej veci. My máme doma veľmi starú váhu a je možné, že už neváži presne. Tak sa bojím toho, že keď si kúpim novú a postavím sa na ňu, tak mi ukáže viac ako táto naša stará. A to ma potom zdeptá :(. ale dúfam, že ma až tak nezradí

UZnaozaj

ahojte..ako savam dari?mne zatial celkom dobre..neviem,ci a kolko som schudla,ale snazim sa zdravo stravovat a viac cvicit