Je toto "nevera" ? Velmi sa trapim!

Príspevok v téme: Je toto "nevera" ? Velmi sa trapim!
ukji

S priatelom chodime spolu vise 2 roky, posledny cas je to ale u nas nalomene. Teda z jeho strany. Povedal mi ze uz ku mne neciti to co by chcel, ze uz mu na mne tolko nezalezi a pod, nerozisli sme sa, ale nas vztah je momentalne na dost zlej urovni, ja by som to chcela take ake to bolo, ale on stale nevie ci to tak este chce, vraj potrebujde cas.. a ja som si v tom case ked som sa najviac trapila koly mojej nenaplnenej laske k nemu, zacala pisat s jednym davnym spoluziakom. Stalo sa to nahodou, nasla som ho na nete, napisala mu.. on sa mi vtedy davno velmi pacil, ale niekdy sme spolu nic nemali, ani len flirt.. to ze si piseme mi pomaha v tej bolesti ktoru mam koly priatelovi. Priatela som nikdy nepodviedla ani len pohladom na ineho a ani teraz nerobim nic zle, s tym byv.spoluziakom si piseme cisto ako kamarati, nie je v tom nic.. ale priatelovi som to zatajila, vzhladom na nasu momentalnu situaciu, by to bolo asi dost na skodu, keby to vedel, kedze sme uz aj tak na hrane a nevieme ako to pojde dalej.. no ten chalan sa mi zase paci tak ako vtedy davno.. robim nieco zle? Mam totiz vycitky, ale na druhej strane, ved nie koly mne sme na tom s priatelm zle, ja som nikdy nechcela aby sme takto dopadli. Lubim ho, no on ma jeho chladom trapy.. mam si prestat pisat s tym chalanom, je to nefer? Je to nieco ako "podvadzanie"? :(

oxy

babenka1 otazka znela, ci to je NEVERA...
jedna vec je, ze ci je to ok, alebo nie, a druha, ze to nie je na slovo vzata nevera

babenka1

no ja neviem, ale merať treba rovnakým metrom...navyše ukji sama priznáva, že sa jej kedysi veľmi páčil, takže niečo tam v minulosti bolo, myslím nejaké pocity. Keby ten to problém znel "priateľ si dopisuje s kamarátkou, ktorá sa mu kedysi veľmi páčila", tak hneď by ho tu každý odsúdil. Ja tým nevravím, že ukji je neverná, ale treba si pozametať pred vlastným prahom, skôr ako napíšem niečo na fórum...jej priateľ ochladol a ona si hne´d začne dopisovať s iným? tak nech sa nečuduje, že ju jej priateľ už tak nemá rád, ak je takáto.

ramirka

babenka1...lenze je rozdiel si pisat s kamaratom, ktorym tam nie je nic viac a nikdy pred tym nebolo...a rozdiel s niekym s kym to pred tym vyzeralo na nieco ovela vaznejsie vies? v tom je ten rozdiel...

babenka1

tak toto je inak sranda...keď nejaká baba napíše, že jej chalan si dopisuje s kamarátkou, tak všetci jej radia, že mu má povedať, že sa jej to nepáči, a že právom žiarli, a že to nie je v poriadku.
Keď to isté robí baba, tak ju všetky podporíte, že to nie je nič zlé a nech si kľudne dopisuje ďalej.
Ukji: Chalani nie sú takí hlúpi, ako si my muži myslíme. Podľa mňa tvoj priateľ niečo vytušil a preto ochladol. Nemá dôkazy, preto sa s tebou nerozíde, ale cíti, že máš niečo rozrobené s iným.

oxy

mas ponatie co ta nevera vobec je??? lebo pisanie si neverou nazvat je fakt prehnane. inac, vykasli sa na priatela. kto lubi, nepotrebuje cas na rozmyslanie a ani na ujasnievanie si v hlave. ten ta uz nelubi. nestracaj s nim svoj cas

milovna

nefer?si sa zblaznila?nefer je to ze ty ho lubis a on teba nie.normalna vec ked si vyjdes von s niekym inym,aspon nech si to neskor vycita,alebo nech ziarli.neboj zvladnes to,iny chalan ta bude v tom podporovat a neboj sa citit blbo sa nebudes.normalna vec je to ked budes zrazu randit s niekym inym

long island

nefer? kde mas napisane, kedy je to ok a kedy "nefer" :) vsetko je to len v nasich hlavach. Zbytocne zvelicujeme situacie.

ukji

Ja uz som premyslala nad tym ze sa rozidem s priatelom, pretoze som v tom vztahu viac nestastna ako stastna, ale bojim sa to urobit, velmi ho lubim.. asi mu dam este poslednu sancu a ak zostane na tej urovni, ze este stale na nic neprisiel a nepohne sa to, neham ho.. ale bude to tak boliet :( !! strasne boliet! A neviem ci by nebolo dost hnusne, ak by som sa hned na to objavila vonku s inym chalanom.. alebo aj po mesiaci.. myslim ze az po pol roku by som nemala vycitky. Co myslite? Bolo by to nefer, stretavat sa hned s inym?