robi vam to partner ustami pocas vasich dni?

funnny

jahodka:D ale ako chutne sa so sebou rozpravala, aj si sama suhlasila : \"ja suhlasim s lucy.ma pravdu v tom že žene to može narobit galibu.\"
a dokonca bola aj chlap : \"ja som muz..\"
:D:D
cute

petrucho

mne to nerobi problem, ved je osprchovana, ma tampon, cistulinka je cela a lubim ju. O to je to krajsie, neviem si predstavit ze by sme to takto robili pri prvom sexe, ale teraz ked si doverujeme, tak sa aj takto "hrame". Odporucam.

oooops

lola03:chcela si nejaky prispevok tak tu mas:D
s mojim byvalym priatelom sme mali sex v pohode,aj oral aj rozne polohy aj kadeco...a raz,ked som mala kramy sa ma on sam opytal ci ma moze vylizat,bola som cerstvo osprchovana s tamponom.bolo to super,este lepsie ako normalne (je dokazane ze je zena vtedy nadrzanejsia)nechapem ako tu niekto moze pisat o tom ze je to nechutne alebo nebezpecne...ako sa moze dostat kusok sliny z oliznutia na klitorise do posvy a pritom prekonat tampon???na tom sa neda ani smiat,to je tak zufale...a nechutne?to je to iste ako nepobozkam svoju priatelku na brusko ked ma kramy alebo ze jej nedam pusu.ked som cista,umyta a neni tam kvapka krvi...?ale dobre,v niekom to moze sposobit odpor,myslim samotne vedomie toho ze ma baba kramy,ale chlapci..keby vam to zatajila,umyla dala tampon,snurku dnu a lizali by ste ju ani by ste na rozdiel neprisli...akurat by mozno viac vzdychala:DDDDD
a btw.velmi dobre som sa pobavila na lucy - bojovnicka za antibakterialne prostredie v nohavickach,to je super hlaska:DDDDD

kokii

sandra...sto bodooov :DD
je pravdaa ze ak sa ma baba nakazit necim tak sa nakazi ci ma kramy alebo nie..a to co oni praktizuju cez ne vam moze byt jedno, ved nenutia do toho vas, tak co vas to tak v riti stipe :D abo zavidite ze si uziju kedykolvek??
a k lucy uz ani nemam slov, najprv sa tu silou mocou snazi vnutit svoju pravdu a ked sa ludia proti nej spiknu zacne sa branit dakou vacsou nachylnostou pocas svojich dni..no tak to by si ani sexovat nemala pocas tych dni a robis to,..kakas si na hlavickuu preto si radsej zduchla
ale uz sa nehadajte nech si robi kto chce co chce :D

AdamKrt

ej boha...
Dnes 19:07

vzdy je nejake riziko prenosu. Ale pri tom, ze to OBCAS vychadza aj cez mesiaciky a vzdy sa pouzije Pharmatex, ktory jej to tam dezinfikuje. Nakazit sa da X sposobmi. To by clovek nemohol nic robit.

vanessssa

adaaaaam prosim povedz ešte aj ako maš vyholeneho vtaka a tvoja žena mačičku.ešte to nevieme o tebe ...adamko no tak všetci to tuuužime vediet!!!