Fortuna vita

Príspevok v téme: Fortuna vita
evica444

Dočítala som sa na nete, že Dr. Turjanec objavil akýsi "zázrak" na choroby štítnej žľazy - tekvicový olej s viazaným organickým jódom, ktorý po kúre dokáže vyliečiť ochorenia ŠŽ. Chcela som sa opýtať, či už má niekto s tým skúsenosti, či ho užíval a aký mal účinok. Dík za vaše názory

RNG

Farmacia odporuca davky podla starych odporucenych dennych davok z roku 1948, ktore su uz davno zastarale, ale lekari, cest vzacnym vynimkam, mojim zdrojom novsich informacii, a farmacia sa ich zatate drzia.
Predsa by boli hlupi prejst na davky, ktore robia ludi zdravsimi, tym by poklesli aj navstevnost u lekarov, aj spotreba patentovanych chemickych liekov.

RNG

Nu ked nenajdes selen, este vzdy mozes zjest denne 4-5 paraorechov, co ti daju tych 200 mikrogramov selenu do tela, a podla mna celkom prijemne. Samozrejme plus ine ziviny, najma potrebne esencialne tuky pre cinnost mozgu.

sikkka

mimochodom v akej davke ho treba brat? Nakolko nan nemozem cakat 2 tyzdne kym mi pride z ameriky, musim kupit v nasich lekarnach a na nete som nasla len 100mikrogramove co u nas predavaju.

sikkka

Fuuu dobre ze spominate ten selen, ja som si ho chcela kupit, ale som zabudla, do kelu. Teraz to bude premna trosku problem nakolko mam zlomenu nohu a lekaren mam daleko. No nejak si budem musiet poradit...

jajaja daj potom vediet ake si mala vysledky :)

jajaja295

ja uzivam s jodom aj selen...vysledky z krvi budem vediet az buducu stredu,kedze idem na konstrolu, cize potom mozem napisat svoje osobne skusenosti, ci mi pomohol olej fortuna vitae alebo nie

RNG

Este pre icu, uz som to tu raz uviedol, azle zdoraznim este raz, pri lieceni Hashimoto sa s uspechom pouziva jod a selen, jod bez selenu nepracuje, ba naopak ma v pripade Hashimoto casto zle vysledky, mozno to bol tvoj problem, ak nie uz tie uvedene mikroby.
perfecthealthdiet.com

RNG

Rozne doplnky mozu vyvolat reakciu, ked su brane na prazdny zaludok, a to je velmi individualne.
Ale rozne zdroje jodu sa daju brat aj s jedlom, tj vtedy je reakcia v zaludku velmi nepravdepodobna.

sikkka

ok, dam vediet :)

jajaja, ja chodim nalacno, mam akurat vypit predtym cistu vodu.

inac baby nemali ste zo zaciatku problem ze ste mali po uziti oleja krce v bruchu? Lebo namna vzdy pridu asi 5 minut po uziti, trvaju asi len minutku. Uvidim ci to tak bude stale alebo to prejde, mozno to len zo zaciatku trochu cisti :)