Nemám ich rada

Príspevok v téme: Nemám ich rada
Annetee

Neviem co mam robit. som so svojim frajerom uz pomali rok v novembri to bude presne rok. stale hovorime o nasej buducnosti ale je tu jeden hacik. nemam rada jeho rodicou a ma dve sestry . nic mi nespravili ale proste nemam ich rada. oni su taky divny neviem. nerozumela by som si s nimi nikdy. a neviem ako by to bolo v buductnosti kebi sme stale spolu. ma s timto njekto skusenosti?ako sa chovat?dakujem

Annetee

ved presne uz sme sa aj rozpravali o buducnosti kedze uz na rodinu mame dost rokov. a proste neviem ako to bude ked budeme svoji. myslim ze im nepasujem nerozumiem si s nimi. necitim sa u nich ako doma .

karioll2

to su vsetko blbosti.beries si jeho a nie jeho rodinu
ide o to,ako sa zachova on,ci je dostatocne vyspely aby si ju s tebou vytvoril alebo ci ostane matkin cecok.
a keby jeho rodicia boli ok,tak by vsetko pre teba urobili,aby si sa s nimi citila dobre,kedze im ma ist o dobro syna

dobra rada

ked ho mas tak velmi rada tak musis preto nieco urobit a aj proti nesympatiam najst si k nim cestu....ak ho mas rada nebude to pre teba problem,lebo jeho zivot je aj tvojim zivotom,,,,cize jeho rodina je aj tvojou v istom slova zmysle....