Plasticka Chirurgia Kosice

Verolka9

magdi ty máš takýto zákrok za sebou? Cena je to podsledné na čo by som sa chcela pozerať, ale samozrejme aby ten zákrok nebol zbytočne predražený. Taká zlatá stredná cesta, to by som prijala. Tak skúsenosti myslím že sú veľmi dôležité

magdi_na

Dosť záleží aj na tom, či sa pri takomto výbere chceš riadiť cenou alebo skôr ti ide o kvalitu a o prístup a hlavne o dlhoročné skúsenosti. Ja osobne by som sa nezverila do rúk niekomu o kom by som nevedela, že nemá dlhoročnú prax a skúsenosti :)

Verolka9

Ahojte, chcela by som podstúpiť zväčšenie pŕs...mala som to v pláne už pred rokmi ale môj muž ma od toho odhovoril, že až keď deti vyrastú a nebudem ani jedno kojiť..a teraz konečne nastal ten čas kedy môžem tento zákrok podstúpiť. Veľmi mi záleží na tom aby som prsia mala také akurát k telu aby neboli príliš veľké, neviete mi poradiť, kto v Košiciach by mi vedel poradiť dobre aj typ aj veľkosť implantátov?

silvinka79

Sassia912

ahoj, o pristup islo aj mne. Pretoze nemam rada zazerajuce sestricky. V centre plastickej a estetickej chirurgie som sa nastastie stretla s porozumenim a s velkou ochotou pomoct s cimkolvek, co pre mna bolo prijemnym prekvapenim. :-)

Sassia912

Silvinka79 starostlivost a pristup lekarov bol aky? pretoze to je pre mna tiez velmi dolezite aby sa lekari aj sestricky spravali ludsky a aby mi vedeli poradit, pomoct a odpovedat na to co ma zaujima :)

Vikkii

Silvinka nic sa nedeje, som rada, ze si sa ozvala. Aspon mam echo z prvej ruky, ked si tam uz bola :) Ja stale zvazujem ci do toho ist ci nie. Velmi ma laka vidina noveho pekneho tela, len sa obavam zotavovania. Ci s tym nebudem mat nejaky problem.

silvinka79

Vikki

pekny dnik ti prajem :) ano uz som par mesiacov. Nejako som sa pozabudla ozvat. Prepac.. Snad ti moje skusenosti pomozu aj teraz. Ved ako sa to hovori? radsej neskoro ako nikdy?.. Ako som sa citila? zvlastne. Vedela som ze sa prave deje nieco nove a tak aj bolo. Je to zmena velka a co je hlavne ze pozitivna..

anitka30

Uz to mam za sebou. Citim sa akoby som to ani nebola ja :) este sice par tyzdnov budem musiet nosit bandaze, ale myslim, ze sa to v pohode da zvladnut, ked zena chce byt opat stihla a pritazliva. Mne to velmi pomohlo uz len kvoli sebavedomiu. Uz teraz sa tesim na to ako sa v lete nebudem musiet hanbit za svoje telo :)