Pripravky na sustredenie

ivana45

len na okraj: jeden z piracetamov je volnopredajny. Nootropil 1200mg. V lekarni stoji (celkova cena) 8,41. Doplatok pacienta je 7,42, takze ani otravovat doktora sa - podla mna - neoplati, predipsuje to len psychiater.
Jasne, cez internet sa daju obist predpisy a kupit aj liek, kt. je len na recept, jeeeenomze ... ja by som sa bala falzifikatov. Vraj, lieky su najcastejsie falsovanym tovarom v internetovych obchodoch. To uz je lepsie ukecat magistru v klasickej lekarni. Ked sa nezadari v prvej, skusit dalsiu, lekarni je habadej.

aaa, ja ti uzivanie takychto liekov neodporucam. Okrem toho, ze maju neziaduce ucinky: Vedomosti takto nacpane sa nedostatocne ukladaju (ale to pri dnesnej situacii s VS asi nie je velky problem, ach jaj).
Vytvor si pracovny rezim, kedy ucit, kedy relax, kedy spat. Ak je skola nad tvoje sily, chod na inu alebo makat. Naco sa silit, zivot je krasny.

De

odporúčam Provigil Concerta Ritalin Metadate Methylin Rubifen Focalin v lekárni dostaneš iba na predpis prípadne v zahraničí, na Slovensku sú niektoré z týchto liekov zakázané, ... vrele odporúčam aj lahko dostupné ginko ale určite by som neodporúčala vitamín C ako tu niekto spomínal pretože s vitamínom C sa kludne môžeš aj predávkovať čo sa mi stalo dvakrát a výplach žalúdka nie je zrovna najlepšia vec ktorú by ste chceli zažiť

matelk0

Zdravim, tak ja mam tiez pomerne dost skusenosti ohladne tychto liekov. Myslim ze je dost prehliadany obycajny vitamin C, je to naozaj dobra vec hlavne proti unave ked sa dlho ucite. Minimalne ako podpora ostatnych liekov je vyborny, takze odporucam. Dalej som uzival D.M.A.E jedna z lepsich latok na podporu poznavacich funkcii a pamete ale neposobi zo dna na den, treba to uzivat minimalne tyzden-dva (idealny cez skuskove/statnice) v lepsej lekarni vpohode zozeniete, ale nieje to najlacnejsia zalezitost. Uzival som este Piracetam, je to lacnejsie, uzivaju to stary ludia s demenciou :) a mladez s poruchami sustredenia a spravania (jednoducho zvysuje IQ) sikovna vec. A este sponinane ginko je vcelku dobra podpora na prekrvenie mozgu. S kofeinom by som to neprehanal, ale mierna davka je dobra. Ked som to prehanal s redbullom, tak som po par dnoch bol uplne rozbity. Osobne si myslim, ze to kratkodobo zvysuje vykonnost, ale potom to treba dospavat. A nezabudajte na pohyb na zdravom vzduchu! Je to 1000x lepsie ako vsetky spominane latky. Mozog sa prevetra a oddychne od celodenneho sedenia v izbe pri knihach. That's all ;-) GL&HF

maur

pre vlado:Pozrel si si tie ceny vyrobkov,ktore propagujes?Tie ceny za to mnozstvo su nehorazne vysoke.U RNG sa daju kupit temer tie iste produkty,a ovela lacnejsie.A aj u inych firiem na SLovensku.Nech sa ganoderma spamäta,liecit ludi nie je len biznis,v ktorom sa bohatne,ale aj snaha pomahat.Ta sa ceni viac.