slobodní-nezadaní

Príspevok v téme: slobodní-nezadaní
ivka12475

ahojte potrebovala by som počuť vaše názory skúsenosti ohladom toho ako reagujete na to, že prečo nemáš priateľa/priateľku??mna to už nebaví počúvať od mami- som zvedavá koho nám ty dovedieš, dúfam, že to nebude o sto rokov a ani sa toho človek nedožije...to mi dnes mama zadelila..ako vy na takého otázky reagujete??

t333

akoze ake stranky?
ved predsa yzicka pritazlivost a potom dusevna pritazlivost (podobne zaujmy, nazory..., spravanie,...).

"ved nemusi mat hned vazny vztah...."
Toto je tiez jedna veci ktore mi vadia... Ludia vstupuju do vztahov len tak pre srandu, len tak aby na nejaky cas niekoho mali a potom sa obchadzaju s ludmi s kotymi by to mozno fakt stalo za to... O co potom ide v takom "nevaznom" vztahu ? O sex? Takych vztahov mozmem mat miliponpat, ale to nie je to co ma naplna spokojnostou.

mimus

Preto som sa pytala,kolko mas rokov, lebo0 ked mas 20, je to ok, ked mas 30 a este stale trcis doma s rodicmi, je to uz cudne...Mozno ta uz chcu mat z krku:)

t333

ivka12475:

Ja s tymto doma velmi problem nemam, ale
ked sa ma to pytali kamosi/ky coraz castejsie mal som chut ich poslat niekam, ale vzdy som to obratil na humor:
"Za kazdym rohom mam jednu..." alebo "Ktoru z tych 3 frajeriek myslis...".
Neskor mi ale dolso ze som ich mal aspon raz tvrdo odpalit a dali by mi pokoj navzdy... Takze to radim aj tebe.

papaja

vychutnavajte slobodu kym sa da,ja tiez pocuvam hity typu "kedy bude vnúča" na čo odpovedam,ze su este dost zachovali na to,aby si urobili vlastne babo a "co nejaky priatel" to uz ani nereagujem

t333

bingham:
teraz neviem ci to bolo myslene ironicky, lebo toto je presne jedna z tych otazok , ktore nezadanych maximalne irituju!!!

Najst si niekoho nie je problem... Najst si cloveka s ktorym si sadnes po viacerych strankach - to uz problem je!
Nie kazdy ma stastie na tych spravnych...