priatel ma surovo nechal,a k tomu nikto ma nechce:(

Príspevok v téme: priatel ma surovo nechal,a k tomu nikto ma nechce:(
tara543

takže bola som dohodnuta s priatelom že pojdeme si kdesi sadnut lebo oslavovala som narodeniny.ja som ho tam už čakala a on meškal hodinu a čakala som že pride ku mne da mi pusu a povie všetko najlepšie milačik a on.....nič. (a to som mu ja na narodky kupila striebornu retiazku a veeelkeho plyšaka) no tak po chvili som mu povedala že vieš čo zlatko dneska mam narodky a on že aha všetko naj. a to bolo všetko.cely večer bol odmerany.ked som prišla domov,lahla som si do postele a strašne som sa rozplakala a v tom mi prišla sms od neho že je KONIEC a že už ma nechce nikdy vidiet že mu mám dat navždy pokoj. a k tomu na druhy den ked som ho stretla tak bol už s inou babov...bol to najhorši pocit v živote a ešte ho doteraz stretavam a stale sa vláči s inými a zazerá po mne...ja neviem čo si mam mysliet ja ho proste z duše nenavidim za to čo mi spravil ale na druhej strane mi je za nim smutno lebo bola som s nim rok aj pol a prežila som s nim pekne chvile:((( ale nechapem ako to dokáže človek spravit,ved takýto ludia nemaju srdce!!:(( a najhoršie je že neviem ho dostat z hlavy a snažim sa mu čo najviac vyhybat lenže o to, ho viac stretavam a uplne citim ked sa na mna pozrie ako by som bola nejaka handra....za tu dlhu dobu čo som ho spoznala tak som mu v živote nič nespravila a on k tomu 2krat podviedol ale to som mu odpustila lebo som bola šialene zalubena a teraz to lutujem ako som mu to všetko mohla dovolit:(((( prešli už 2mesiace a je stále zle...snažim sa čo najviac zabavat spoznávat s novymi ludmi len v myšlienkach mam stale jeho....a k tomu by som chcela nájst novu lásku aby som zabudla, lenže nikto o mna ani len nezakopne:(((((((

babenka1

Netráp sa, on za to nestojí. Dvakrát ťa podviedol (podľa mňa si mu nemala odpustiť) a navyše sa s tebou rozišiel úplne hnusným spôsobom, zbabelo, nepovedal ti to do očí, ale poslal sms. Je to chrapúň a čím skôr sa cez to dostaneš, tým skôr budeš pripravená na ďalší vzťah. Možno preto sa ti nedarí nájsť nový vzťah, lebo z teba vyžaruje, že ešte nie si vyrovnaná s týmto vzťahom. Žiadny chlap nechce byť len náhradou za iného.

Deeeee

podla mna ti urobil velku sluzbu ked ta nechal, muz co podvadza svoju priatelku stoji za ..... aj tak by si s nim nemala do buducna perspektivu, rozchod cez sms, podvadzanie, zabudnutie na narodky...kus poriadneho hlupaka...a to som mierna...

rony26

:-) ved aj ja ...

a fakt sa nemusis bat, zeby si zostala sama...vies, ja som tak neznasal, ked mi niekto povedal "stretnes niekoho, ked to budes najmenej cakat"...no ale fakt to tak funguje a v poslednom case vidim tolko prikladov v mojom okoli...fakt to tak je...no a na toho co za nieco stoji, niekedy treba cakat...tak drzim palce :-)

rony26

nuz okolo 18 nemam a nie som ani zo ziliny :-(...s takymito poziadavkami si chces niekoho najst? :-)...musis zniecoho zlavit :-)

ramirka

tara..az som sa zasmiala ze staaae nikto neda ziadny chalan co by ta chytil za srdiecko ale prosim ta su tomu dva mesiace to je kratuckoo..to hadam nechces hned rychlostou blesku mat dalsieho to by bol naozaj zazrak...ako som aj pred tym pisala daj tomu cas a nesil nic...

papaja

tara

to,ze si sama ber tak,ze to tak pre tuto chvilu ma byt,spoznas samu seba,zistis,co chces a ochranis sa pred dalsim sklamanim,ktore by mohlo nastat ak by si si nasla niekoho len aby si nebola sama
kopu chlapov si tiez isto kladie otazku,kde je ta vhodna pre nich ked ju nemozu najst,tak sa neboj,ON raz pride,,,urcite