priatel a jeho klamstva

Príspevok v téme: priatel a jeho klamstva
radkaa123

ahoj, mam taky problem...viem ze by som sa nemala priatelovi hrabat vo veciach ale chcela som len zistit ci nahodou nerobi to co nema. takze asi pred 2 mesiacmi som nasla priatelovi take tie male sacky na travu, dve vodne a dve flase na suche a aj odstrihnutu slamku, kvapky do oci asi 4 a v dasej este bolo asi dopoly. potom som mu este niekedy ponachadzala pekne spravene alobaly na flasu a teraz som mu nasla dalsie a dalsie slamky poodstrihovane a tie kvapky uz boli prazdne. predtym ako sme spolu zacali chodit bral rozne drogy ale potom sem tam len travu. teraz v posledne mesiace mi hovori ze uz nehuli. som mu povedala ze moze ale nech mi o tom povie. ale nie. nechce sa priznat. co mam robit. neviem co si mam o tom myslie. tak vas prosim o radu co by ste robili vy a co by ste si mysleli na mojom mieste. dakujem

radkaa123

ano ide skor o to ze ma klame. ja som tiez kedysi fajcila travu ale urcite nie nejako moc a stale. ale ja neviem ako ho mam donutit aby sa mi k tomu priznal. milionkrat som mu povedala ze mi to moze povedat ze sa nebudem hnevat. ale urcite by ma to aj sralo trochu. ale radsej to chcem vediet ako by mi to mal robit za chrbtom.

barbinka

Do jednej témy som už písala svoj príbeh. Tiež som mala takého, ja ti môžem len povedať, aby si sa ho čo najskôr zbavila. Nebude mať drogu a začne byť agresívny, lebo mu z toho prepne. Ja som nevedela o tom, že berie drogy, to som si až neskôr pospájala. Dávaj si naozaj pozor, mňa začal fyzicky aj psychicky týrať, nemohla som sa s ním rozísť, lebo sa mi vyhrážal rôzne, že mi niečo urobí. Nevýchadzala som nejakú dobu ani z domu, potom som odišla na nejakú dobu do Anglicka. Teraz mám takého priateľa, akého by si želala nejedna žena, sme spolu už 2 a pol roka a dva týždne dozadu som sa dopočula, ževraj ten môj bývalý je v base, že ohrozoval nejakú svoju frajerku. Takže tak, to je môj príbeh v skratke....

babenka1

Ty sa musíš rozhodnúť, či chceš mať s takým človekom vzťah. Ale ak som to správne pochopila, tebe skôr ide o to, že ťa klamal, ako to že berie drogy. Ty si asi veľmi tolerantný človek. Mňa osobne by veľmi sklamalo, keby som zistila, že priateľ fajčí trávu. Neviem, či by som to bola ochotná tolerovať, určite by som sa ho snažila presvedčiť, aby s tým prestal. Môj priateľ sa kvôli mne vzdal cigariet (predtým fajčil 8 rokov krabičku denne), takže verím tomu, že ak človek má niekoho skutočne rád, tak sa dokáže vzdať zlozvykov.