DO FORMY do Vianoc! kto ide s nami do toho? :)

Príspevok v téme: DO FORMY do Vianoc! kto ide s nami do toho? :)
lolitt222

Osobne mam uz dost previsajucej slaninky okolo bokov a ochabnuty zadok :D a ked si predstavim ako budem pri tomto tempe vyzerat po Vianociach, tak mi neni moc dobre! A tak som sa rozhodla, ze je asi najvyssi cas nieco so sebou zacat robit...Uz som to skusala viackrat, ale vzdy som po case podlahla a nevydrzala.... Kamoska robi trenerstvo a zaobera sa vyzivou,,tak som sa rozhodla nechat sa nou viest a kedze si myslim, ze keby nas bolo viac, ktore mame rovnaky ciel, tak by to nemuselo dopadnut tak ako vzdy.... co poviete? nepridate sa?

lleilla

ahoj,ja si nedavam ciel do Vianoc,skor natrvalo zdravy zivotny styl-ak sem budes prispievat,rada si precitam nejake vychytavky,inspiracie a podobne,nech sa nam teda dari v plneni svojich cielov :o)

lolitt222

ja osobne to, ze cez vianoce vzdy strasne priberiem a kedze sa aj tento rok nechcem obmadzovat v jedeni, tak sa nechcem v januari zhozit pri pohlade do zrkadla..takze preto Vianoce! a potom uz aj cely zbytok roka, aspon u mna osobne mam v plane neskoncit po vianociach...

sriii

mam pocit, ze s tymi rovnakymi temami uz prehanate!!! je tu X tem, kde kazdy chce schudnut do Vianoc. aj ked nechapem, co s tym Vianoce maju spolocne!!