Mám na Vás otaázku

Príspevok v téme: Mám na Vás otaázku
taibr

Dobry deň,
chcel by som sa opýtať na jednu vec,videl som dokument kde jedna žena mala problémy dlhé roky s bolestami kľbov,chrbtice,kostí,občas odpadávala,mala niekedy väčšie niekedy menšie bolesti a chodila po rôznych doktoroch, po rôznych krajinách nikto jej neveril a považovali ju skôr za hypochondra až raz sa dostala ku kardiológovi ktorý jej diagnostikoval problémy so srdcom konkr. prolaps mitrálnej chlopne a vdaka liečeniu jej s tym pomohol.
No a moja priateľka má bolesti nôh,kľbov kostí, chrbtice a pod. ako tá žena v tom dokumente a tiez behá už pomaly rok po rôznych doktoroch a že či by to nemohlo byť to čo mala ta žena v tom dokumente.
Dakujem.

joni_

tiez ma napada nejake reumaticke ochrenie, chcelo by to podrobne testy, nie len bezne ako RA faktor, lebo ten moze byt negat. a aj tak moze ist o reumaticke ochorenie

taibr

...a čo by to mohlo teda byť/spôsobovať tieto problémy pretože je to občas dosť bolestivé a neprijemné a to trvá takmer rok takže naozaj nič moc príjemného...
Ďakujem

karioll2

to je blbost.
prolaps mitralnej chlopne maju aj spickovy sportovci,futbalisti a pod.a nema ziadny suvis s problemami ake popisujes.treba to iba kazdorocne sledovat

AdamKrt

To by mohol byt kludne v tele nejaky zapal, otrava, ci aj negativny dopad nejakeho viru. Pricin moze byt viacero, niektore sa zle diagnostikuju, alebo ak niektory lekar nieco prehliadne, druhy na neho moze nadvazovat a diagnostika je zla.

Mozno, keby skusila vysetrenia v inom meste. Uz som X krat pocul, ako v nejakej nemocnici diagnostikovali pacienta cele roky a stacila zmena zariadenia a hups, objavili to pomerne rychlo...