Averzia ci ziarlivost na kamarata?!

Príspevok v téme: Averzia ci ziarlivost na kamarata?!
katy82

Pomozte mi prosim! Zacinam mat silnu averziu na nasho kamarata. S priatelom sme sa dali dokopy z najlepsieho priatelstva. Stale sme boli ako kamosi spolu a dlho si dobre rozumeli, az vzniklo viac. S nami bol aj dalsi nas spolocny, no viac jeho kamarat. Teraz spolu vsetci traja byvame a tu je moj problem. Ja som tu sama, kamosky tu nemam. Nemozem si stazovat ze sme s priatelom spolu malo. Naopak, stale a casto. Lenze je rozdiel dostatok pritomnosti a pozornosti. A mne prave to druhe chyba! Vecer prideme domov unaveny z prace a tak oni zasadnu s pivkom pred televizor a ja si stale hladam inu aktivitu, lebo sa nudim a tie debility co sa vysielaju mna nebavia. Resp. kamarat nosi na dvd same akcne filmy, ktore ma tiez nebavia a tak nemozem s nimi ani pozerat. Je mi luto, ze som stale sama. V jednom byte, ale sama. Ked si mam chut na vino, musim vypit celu flasu, ale dopijat na druhy den, lebo mi je luto zvysok vyhodit, kedze mam rada kvalitne vino a to aj nieco stoji. Pripadam si ako alkoholik, ked sama popijam vino popri nejakej aktivite. Priatel sice vino rad ma, ale ked nas kamarat pije pivko a uz mu ho kupil, tak si ho da. A nabuduce musi kupit zase teda pivko on. Ziarlim na kamosa, lebo mam pocit, ze priatel sa viac venuje jemu a odkedy viem, ze bol kamarat proti nasmu vztahu a robil zo mne debila, ze si priatelove city len namyslam, mam nanho tazke srdce o to viac. Mam pocit, ze jeho tesi, ked je moj priatel s nim (lebo by bol chudacik tiez potom sam) a u mna to potom priatel dobieha vecer v posteli ked sa pomojka, lebo nieco chce. Lenze ja potom ani zi sexu nemam taku radost. A kedy sme si spravili my dvaja pekny vecer ani neviem. Fest ma to stve, lebo ho lubim, chcem byt s nim. Aj priatel ma lubi a velmi- to viem. Len akoby nerobil nic preto, aby som ho lubila aj ja....