- ako zbalit naj kamosku mojej byvalej?

Príspevok v téme: - ako zbalit naj kamosku mojej byvalej?
green

Ahojte!

Je tu taká vec, ze sa kamaratim s naj kamoskou mojej byvalej, no viac by nemohlo byt z jej strany :( - nedokázala by sa porziet jej do oci po tom, ako by sme zacala "chodit" so mnou.

Viem, znie to hlupo, no byvalá ma vykopla s tym, ze chce byt sama..po 3-och rokoch...

A mne sa nechce byt sám, a si s tou kamoskou aj rozumieme a tak, aj prejavila záujem, ale potom si to rozmyslela....kvoli tej byvalej...

Ako by som ju mohol "presvedcit"?
Myslíte, ze by to mohlo vyjst?

Diky za rady, a tí, ktorí nechcú pomoct, nech ani nepisu.

pauli 73

ak začneš chodit s najlepšou kamarátkou svojej bývalej budete v neviditelnom trojuholníku lebo ak ostanú kamaratkami teba len tak mimochodom bude stále zaujímat ako sa má byvala a bývalu bude len tak mimochodom zaujimat čo nové u teba a najlepšia kamartka bude ako medzi mlynskými kamenmi, takže vám to zrejme vydrží pokial ona bude mat trpezlivost :)

malaalam

green, ty mas kolko rokov, ked si myslis ze najlepsie kamosky nie su preto, lebo si nevybrali rovnaku vysoku skolu:)???

ja si neviem predstavit, ze moja naj kamoska by zacala chodit s mojim ex. A ja by som to neurobila jej, ak by som z toho necitila vazne silnu zivotnu lasku.

green

no, viete, ono je to tak, ze si asi len myslia ze su "naj"...

niekedy to tak fakt nevyzera...

ide o to, ze jej kamosku som spoznal cez net, sme si pisali, potom sme sa aj stretli ako kamarti...je s nou zábava, je strasne optimistická, vie ako pomoct ked to clovek potrebuje

a ona by mi vedela dat presne to, po com tuzim, co mi chybalo v tomto vztahu - nemyslim na sex - s byvalou fungovalo uz len to - ale nemohol som mat vlastny názor, ked som chcel byt s nou, musel som mat "casenku" atd...vsak ved viete..ziadne pochopenie, ziadna opora, ani ma nepodporovala - proste stratila zaujem a chcela byt sama - a ja som jej dal vsetko vzdy! - nemyslim fyzicke veci :)

a ako tu to aj pisali, tiez neverim v to, ze by boli najlepse kamosky ked pojdu kazda na inu vysku - predsalen je najlepsi kamos alebo kamoska tá, co je vzdy pri tebe alebo aspon nedaleko od teba a tak...

casto sa hádaju aj ony - kvoli malickostiam - za ktore sa so mnou chcela rovno rozist (take prkotiny ako po nakupoch ked som schoval veci do kufra a nenechal som to na sedadlach tak kricala ze kto by to uz ukradol a take veci - proste za vsetko uz)

ked sa neviete stretnut, ked to potrebujete, uz to nie je take ...

ci to je chore alebo nie, ona sa ma vzdala nie ja jej...

nevázila si to, co mala...

skoda...

darika

green
A ty s nou chces byt cisto z dovodu,ze sa ti nechce byt sam?
Tak asi ta byvala robi dobre,ze sa snazi ju odradit.A ked uz,o com by sa tie dve dobre kamaratky tak rozpravali?Baby si zvyknu povedat.

alzbee

Chlapov moze mat kolko len chce, ale naj kamosku len jednu, takze myslim, ze riskovat priatelstvo s nou zrejme nebude a hlavne, ked tvoja byvalka povedala, ze to by bolo chore...ale hovorim len za seba, ze ako by som sa ja na to divala. Urcite by mi bolo blbe chodit s expriatelom mojej najlepsej kamosky, aj keby ma pritahoval...

jajka001

myslim ze keby o teba naozaj stala, tak sa na kamosku az tak neohliada, ved ona ta nechcela, skor sama pochybuje ci to bude fungovat. a je to tak, ze ked ona s tebou chodila, bude vam to zasahovat do vztahu, budete porovnavat, kedze sa poznate, mozu tam byt hadky ak este nemate doriesene vztahy...

bingham

No ja si myslim ze je to uplne normalne....

a presvedcit ju musis sam....

a na byvalu sa.....:))) drzim palce nech ti do vyde

andy11

aj mne to pripadá divné, pretože naj kamošky sú ako sestry, a randiť najprv s jednou sestrou a potom s druhou je podľa mna dosť silná káva

sway

A ako by si sa citil,keby tvoja byvala zacala chodit s tvojim naj kamosom a bolo by ti jasne,ze s nim robi to,co robila pred tym s tebou?:-)Mne to pripada divne,ja napriklad beriem svoju kamosku ako sestru a teda rozhodne by sa mi to nepacilo..
Ak je to zatial len o tom,ze si celkom rozumiete a nie si clovek,ktory ma rad vypete situacie - nechaj to tak,na svete je plno dobrych bab.