Pritahuju ma mlade

Príspevok v téme: Pritahuju ma mlade
Masterrr

Mam taky problem.. mam 22 a pacia sa mi mlade dievcata tak okolo 13, vzrusuju ma ovela viac ako rovesnicky.. neviem co mam robit.. viem ze s takou mladou nemozem mat nic, nebolo by to spravne, ale velmi ma pritahuju. Mladsie sa mi nepacia, akoze deti vobec, pedofil niesom, ale z tych v puberte som uplne hotovy uplne nemozem... je to bezne? aj na ostatnych chalanov tak posobia? Vzrusuje ma na nich hadam vsetko, ta ich krasna postava ani detska ani zenska, ta krasna naivita a to ich rajcovne oblecenie.. po starsich skoro vobec netuzim... co s tym?

123456789963

neboj sa si o.k. aj moj snubenec ma podobne myslienky medzi nami je 14 r. rozdiel je to fajn nic mimoriadne najdi si zenu ktorej sa budes moct dotykat a hladkat ju ak svoju tuzbu naplnis uz ta to tak nebude lakat....

COOLM

NO JA MAM MOZNO TROCHU PODOBNY PROBLEM ALE INYY :D ... MAM 16 ALE KAMOSOV HLAVNE KAMOSIEK OKREM SPOLUZIAKOV MAM PODSTATNE MLADSICH NEVIEM PRECO ALE AKOSI SOM RADSEJ S NIMI :DD ALE ZEBY MA NAKO SEXUALNE PRITAHOVALI TAK TO NIE :DDD
PS: NATO ZE MAM 16 VOBEC NEVYZERAM V TABORE VSETCI TYPOVALI TAKK NA 13-14 ...
NOALE JE DOST TAZKE NAJST SI BABU CO BY MALA 15-16 KED JA VYZERAM NA 13 :( NEWIEM CO S TYM ...

Chitumo

Asi to bude ako hovoril "niekto" podobne som cital nedavno niekde na webe, je to proste dane od prirody, ze tie ich zenske feromony davaju nam chlapom vedet ze uz ich nezaujimaju len barbiny :-D a ked tomu dopomozu este tym vyzyvavym oblecenim, malokto ostane kludny :-D je to samozrejme len cista "zvieracia" sexualna pritazlivost,akoze daky vztah s takou malou len za trest :-D ale ako fantazia to u mna veru obstoji :-P

niekto

Muzi su stavany tak aby sa im pacili mladsie zeny
mladsia zena -> vysia pravdepodobnost zdraveho dietata

zeny su stavane tak aby sa im pacili starsi muzi ->starsi muz ma vysie spolocenske postavenie dokaze skor zabezpecit rodinu

Akonahle zena (dievca ) zacne mat zenske krivky stava sa pritazlivou to je tak dane prirodou a ma to svoj dovod
v nasej spolocnosti je samozrejme neakcepotovatelne aby dospeleho chlapa pritahovalo neplnolete dievca co ma aj svoj dovod ktory je dost opodstatneny ale na tom ze je to dospievajuce dievca pritazlive nieje nic zle pokial to pri tom zostane

pocas dospievania sa zena coraz viac priblizuje k pomeru 0,7 alebo povestnym 90:60:90 a teda sa stava coraz pritazlivejsou
tento pomer hovori o pripravenosti zeny mat dieta a vyvazenom hormonalnom systeme

otazna je hranica odkedy sa jedna o normalnu pritazlivost a odkedy je to uz uchilka

dobra vila

No, chlapci - Masterrr a Chitumo, to asi preto,(aj ked vekom mozno uz nie),ale v mysli ste este menej vyvinuti, ako vasi spolurovesnici. Ved este aj chlapca v puberte by zaujalo starsie dievca a nie take mlade. To bude asi nejaky syndrom. Ty, Chitumo, ako pises, tak na tie dievcata pozeras cisto iba zo sexualneho hladiska, neviem ako Masterrr.
Aj ked ja osobne nechapem, co vas moze pritahovat (SEXUALNE) na takych mladych dievcatach. Najma, ked su 13-rocne dievcata oblecene ako male radodajky.

Masterr, neviem tiez, ci si iba utahujes a ci to myslis vazne, ale nejaky komplex asi budes mat, ak sa to ani po case nezmeni. Laka ta postava nie detska, ale ani zenska? :-/. Tak toto ak bude pretrvavat, tak neviem, neviem...
Toto su faktory cisto sexualne /vsak ty ani nepises o ziadnych hodnotach iba o vizazi/ a ze sa na dievcata divate iba ako na sexualny objekt, co zas iba dosvedcuje, ze ste trocha dost ( :D ) mimo...