Neohybna

Príspevok v téme: Neohybna
alzbee

Zdravim:) Chcela by som sa spytat, ze ako je mozne, ze som tak strasne neohybna? Ako priklad mozem uviest-ked stojim, tak sa vobec nedokazem dotknut prstami spiciek na nohach alebo nedokazem sediet v pravom uhle, pretoze ma strasne taha-boli chrbat a nohy...alebo ked sedim v tom akoze pravom uhle :D, tak tiez sa nedokazem dotknut spiciek...pytam sa zato, lebo mam plno kamosiek, ktore vobec necvicia, ani nerobia ziadny strecing a predsa s takymito ukonmi nemaju problem. Kedysi som 4 roky hravala badminton a potom som prestala. Nemoze to byt tym, ze sa mi akoby skratili svaly alebo co? Povedala som si, ze kazdy den zacnem takym natahovacim strecingom, tak dufam, ze sa to postupne zlepsi:) ale je to pre mna fakt bolestive...taktiez som si zapisala aj na telesnej plavanie, i ked je to len hodinka tyzdenne. A premyslala som aj nad akupunkturou, lebo ja mam nejake miesta podla mna zaseknute, kedze sa mi napriklad stava, ze si kychnem, nieco mi rupne v krizoch a ledva chodim, co ma tam tak picha:( je tu este niekto tak neohybny okrem mna (a mojej sestry:)) ?

datelinka

vidis, denz, a ja keby som velmi chcela, tak si aj obhryziem nechty na nohach :-))))
fuj, to je horsie ako tie vcerajsie jaternice :-)))

Denz

sakra...ja mam cez 80 kil a viem si ostrihat aj nehty na nohach.....
Tak ozaj neviem v com je probleem.
Uz to zacina byt o inom.

alzbee

evika: no tak aspon viem, ze nie som sama :-P ja si osobne myslim, ze som odvtedy taka neohybna, co som prestala hrat ten badminton..lebo vtedy sme sa na treningoch pravidelne natahovali a zrejme sa mi nejak skratili slachy, ako tu uz bolo spominane, odkedy ho nehravam...ale dufam, ze ked sa kazdy den ponatahujem, tak to pojde pomalicky:)

evika

ahoj, tak ja som na tom podobne-a to mám 46kg a cvičím takmer každý deň, tiež nikto ani nepredpokladá, že to nedokážem, ale nech robím čokoľvek, nedá sa...

alzbee

Dakujem pauli 73:) vcera som bola na nakupoch, som oplieskala peniaze, takze ziadna operacia nehrozi :D a tych 30 eur, co som mala by na nu zrejme nestacilo :D

alzbee

No ja momentalne na to nemam ziadneho cloveka :-/ tak bud budem poctivo kazdy den dlhodobo cvicit a natahovat sa alebo si dam vyoperovat posledny par rebier ako Marilyn Manson a snad to pojde :D

pauli 73

ja neviem alzbee, tak hadie ženy to vedia ale ja som to neskušala lebo ja mám na to lidi :) teda jedného :)tak ale zas vediet to by nebolo zlé :D