Ockovanie prasacia chripka

Príspevok v téme: Ockovanie prasacia chripka
talka 09

Ccela by som sa opytat ci by somsa mohla dat zaockovat aj v zahranici ...
zacinam sa bat tej chripky no momentalne som v zahranici a budem tu az do vianoc
a chcela by som sa zaockovat ...
neviem ako je to s uhradzanim hmmmm???a poistovnami
---------------------
Sekcia Prasacia chrípka A (H1N1) www.zdravie.sk
Prasacia chrípka – 10 vecí, ktoré by ste mali vedieť www.zdravie.sk
Prasacia chrípka - strucne popisana choroba - www.zdravie.sk

alzbee

Nechapem, ako sa niekto moze na lekarov pozerat len ako na tych zlych, ktori do nas pchaju lieky a ockovacie latky...velmi by ma zaujimalo, co by ste robili, keby ste zazili naprikald autonehodu, mali by ste napoly odtrhnutu ruku a niekto by vam ju musel zasit...asi by ste zasli ku krajcirovi, nech vam ju zasije, nie? Lebo ved ako by vam mohol pomoct clovek, ktory ma pred menom titul? a este by nedajboze do vas pichol nejaku injekciu...

- mira

Na mikróby platí jediné : ak v tele nemajú priaznivé podmienky na život, rast a rozmnožovanie, uhynú. Tomu sa hovorí imunita.
Bohužiaľ ľudia veľmi radi uveria, že biele plášte s pečiatkou a titulom im imunitu zabezpečia na počkanie. Bohužiaľ, alebo alebo skôr vďakabohu to tak nie je.
Každý sme pánom svojej vlastnej imunity, len o nej musíme mať vedomosti, pochopiť systém, ako pracuje. To je veľká nádej do budúcnosti. Nie sme závislí na výrobcoch vakcín, ani na lekároch.

RNG

vevericka, nove neznamena automaticky bezpecnejsie, zialbohu. Ani ucinnejsie.
Len skutocne statistiky, nefalsovane, mozu povedat o ucinnosti a skodlivosti a tie sa daju malokedy najst, lebo ich dobre schovavaju a nahradzuju demagogiou a vierou v ucinky.
Preto ma to dnes ovela viac znepokojuje, ako kedysi. Hlavne to, ze sa dnes pouzivaju pri vyrobe aj velmi nebezpecne metody-geneticka manipulacia substratov, ktoru spolocnost odmieta pri potravinach, a tu o tom samozrejme nie je informovana.
Takze do zaludka geneticky manipulovane materialy nikto nechce, ale priamo do krvi su dobre???

RNG

vakcina musi napadnut organizmus nejako, aby vyvolala reakciu obrany.
Tj oslabi organizmus na nejaky cas(alebo aj na dlhsie, lebo zamori).
A pri oslabeni sa da nieco chytit, ked je to naokolo.
Takze spojenie s moznym ochorenim po vakcinacii zialbohu je, co dokazuje aj statistika(ked sa ti ju podari najst, lebo sa vsemozne zatajuje a tvrdia, ze to je uplne neskodne.
Ja som na vlastnej kozi poznal nieco ine, aj na vlastne oci som videl spoluziakov lezat chorych po ockovani, a to uz bolo pred vyse 50 rokmi.
Odvtedy som proti ockovaniu a dnes ovela viac, ked som sa dozvedel , ake skodlive veci davaju do vakcin a ako narasta uzasne pocet alergii, ktory za mojho detstva bol velmi vzacny.

vevericka

jaja nemas pravdu..nove vakciny uz neobsahuju ani samotny virus, takze ak niekto povie, ze ochorel z ockovania, nie je to z ockovania, ale z toho, ze ten dany virus uz v sebe mal..uz som tu pisala niekolkokrat..

acdar

To, co je v novinach o Ukrajine sa da nazvat len reklamou na vakciny, Tamiflu, ruska a neviem, co este. Nic z toho nie je overene. Tie ruska su viac menej tiez zbytocne.

Peto T

Pripájam sa. Raz som sa nechal nahovoriť, 3 dni som ležal s horúčkami, a pol roka som mal rozbitú imunitu - každý mesiac streptokok. Nikdy viac.