Bolesť chrbtice medzi lopatkamy

Príspevok v téme: Bolesť chrbtice medzi lopatkamy
Jarino

Dobry den mam 15 rokov (v novembri 16 ) a dost casto mam extremnu bolest v chrbiti,bolest je medzi lopatkami a primo na nich alebo v lopatke neviem specifikovat (sedavam casto a dlho pri pc,som pekarom... to su dovody mojho problemu) lenze by som vas prosil o radu ako tymto bolestiam predist pripadne ked pridu co mi pomoze? prosim uz som z toho nanervi :-( chodil som aj na liecebny telocvik,elektroliecbu,masaze(tie som si uzil najviac :D) ale nic mi nepomohlo.Dobredu dakujem za vase rady

Jarino

"jarino- mam pocit,ze ty v skutocnosti nechces riesit problem....."
ja ti poviem takto .... ja som taky ze rehabilitacie a cvicenia som si odskakal minuly rok jak taky idiot a nic sa nezmenilo preto chcem nejaku inu moznost.Lebo viem ze to bude stale boliet.A co sa tyka obstrekov pripadne liekov potrebujem behom tyzdna nieco do seba narychlo nadopovat lebo ta bolest je v skutocnosti neznesitelna nikdy ma to takto nebolelo...proste...ide mi to do celeho chrbata iba aukat mozem :-(

Denz

ten cas si uz mohol vyuzit medzi pisanim tu na stranku...a ver,ze by to bolo aj pol hodku co si uz mohol cvicit.....

Jarino

oprava som sa sekol prepacte :D
"na posilku nemam cas a na masaze max 1x denne aj to 5min. mate este iny napad.."
mal som namysli na posilku nemam cas a na domace cvicenie max 1x denne aj to 5min. mate este iny napad..

Denz

jarino- mam pocit,ze ty v skutocnosti nechces riesit problem.....
Obsreky su len na uvolnenie a maju ucinok protizapalovy ...neriesia podstatu problemu.

Jarino

na posilku nemam cas a na masaze max 1x denne aj to 5min. mate este iny napad...ozaj a ako sa pozdavaju tie obstreky? nepomohlo by to? aspon preventivne? lebo aktualna bolest je extremna zvazujem ze sa zajtra ulejem zo skoly...nemozem mat nejaky zapal?

MoK

Denz ma pravdu, ja som tiez mala bolesti medzi lopatkami so sedaveho zamestnania :-), masaze fajn, ale pomahali iba docasne. Zacala som pravidelne cvicit, na svaliky drziace chrbticu, to ti instruktor poradi v posilke. A odvtedy ked idem aspon raz tyzdenne tak mam pokoj :-)

Denz

Ak si bol na rehabke...necvicil si take nieco,ze rukou tlacis v protismere čela a to iste aj o zadnej,pravej a lavej strane hlavy???

Jarino

inak som si vsimol ze ked to mam "zababusene" pekne v teplucku ze az tak to neboli ,napadly ma este obstreky ale neviem ci sa nieco takym mladym dava inak som pocul ze je to dost neprijemne ale ze je to ucinne