tráva...

Príspevok v téme: tráva...
srnka252

Ahojte, chcela by som sa opýtať a dozvedieť nejaké to info o húlení trávy. Som si istá že vela ludí s tým má skúsenosti, dobré či zlé, len chcem vedieť aké to má príznaky, ako to pôsobí a či sa dá na druhom človeku spozorovať že je zhúlený a ak hej tak ako.... A ovplyvňuje to nejako zdravie? škodí to?, lebo som počula že niektoré ani nie sú škodlivé... ďakujem

barbinka

jajko: ja by som takého chalana ako ty napríklad nechcela (nič osobné - len kvôli tej tráve). jedného feťáka (najprv tráva, potom iné drogy) som už mala a stačilo. nikdy viac. Tak isto by som nechcela ani chalana, ktorý je každý víkend naliaty v alkohole (to je ešte ten lepší prípad).

pepiq

jedno ani druhe nieje v poriadku ...ale myslim ze chlast je horsi,hlavne tym ako posoby na spravanie ..ked je clovek opity a povahovo jeto debil ..tak tu jeho debilitu to znasobi este do vecsej + agresivita= dement ktory vyvola konflikty a otravuje normalny ludom zivot..

jajko15

Názory na trávu sú idividuálne.Ale ak sa čovek zamyslí každý máme niečo čo škodí nášmu zdraviu či už niekto veľa pije,fajčí,jedáva sladké, niekto veľa sedí za PC,číta.Každý máme niečo čím si ničíme naše zdravie.Pár Ľudí sa možno nájde čo žije možno trochu zdravšie. Ja osobne nepijem ani kvapku,nefajčím,zdravujem sa ako tak zdravo podľa možností ako varia rodičia.A dokonca nenadávam čo je u 17 ročnécho chalana rarita.Jediné sem tam húlim. A úplne súhlasím s pepiqom. Pociťujem to presne rovnako.PO požití mám ozaj pár dní že na "saléme" všetko.Je to aj fajn nemusím sa rozčulovať a nikoho riešiť ale popri tom myslím racionálne. Ja osobne by som bol proti alkoholu pretože poznám ľudí čo sú po ňom neznesitelný ale nepoznám a ani som nepočul že by niekto taký bol po tráve.A ak si niekto dá ozaj zriedka a v normálnom množstvo človek si to ani nevšimne.Na mne osobne si to nevšimli ani rodičia.Len niekedy som mal stavy že som sa na niečo riadne "namotal" a vtedy si to všimne aj slepý. Môj najextrémnejší zážitok je že som prežíval vojnu :D ale nelutujem. Jedine čo mi vadí je ten dym, pretože neznášam ani ak niekto smrdí od cigarety.
Mám aj dievča ono má názory také ako ja ale dištancuje sa aj od trávy.Keby chcela aby sm prestal prestanem okamžite ale nemohlo by to byť tak že by mala názory ako napr. barbinka. A ja sa držím hesla že žijem len raz a preto si treba život užiť ale aj si ho treba vedieť zariadiť.Kto sa bojí riskovať nežije ale len prežíva.

sisa72

ja určite drogy.. neviem mám pred niečím takým strach.. a ked by som si mala dačo sama pichnuť to by som radšej neviem čo urobila..ak človek pije veľa tak si tiež niči zdravie to je pravda..

jajka001_

je ironia, ze ked hulis po vikendoch, tak si feťák, ale keď piješ, tak si v pohode, normalny, spoločenský človek

pepiq

travu som hulil 6rokov ..

zavislost -- ziadna,velmi lahko som s tym prestal,maximalne tak psychicka..viete co myslim

pri dlhodobejsom huleni sa clovek zmeni..vela veci je mu lahostajnych,proste ma v pi.. uicenie,inych ludi,atd.,ale aj to moze byt individualne..ale vela ludi v mojom okoli sa tak zmenilo,tym ze zacali hulit

a dalo by sa povedat ze som troska zhlupol =)..mam taky pocit ze intelektualne som mohol byt na tom o nieco lepsie keby som nehulil ..tym zas nechcem tvrdit ze som nejaky dement ..:))

a dost trpia pri tom pluca,a hlavne ked clovek huli a fajci naraz ..o tom by som vam vedel porozpravat ..

teraz uz nehulim rok :)