Zdvihnime si sebavedomie (dievcata)

Príspevok v téme: Zdvihnime si sebavedomie (dievcata)
JENNYss

-takze mam 15 rokov a doteraz som sa VEEEELMIII trapila (mala som DEPKY) koli tomu ako vyzeram.Ked sa pozriem na net ake pekne dievcata su, tak si poviem, ze nemam sancu u ziadneho chlapca.OPisem sa ok?A RADA BY SOM BOLA AJ JA KEBY STE SA AJ VY OPISALI A S CIM STE SPOKOJNE A NESPOKOJNE.cize som vyssia chudej postavy , vlasy mam otrasne, take zlepene hnusnej \\\"sedej\\\"farby , trapia ma vyrazky a vrty mojej tvare, mam , nizke celo uzke pery nesimetricku tvar celkovo vsetko. A VY???VZAJOMNE KECAJME O TYCH NASICH NEDOSTATKOCH. ALE JA UZ SOM SA ROZHODLA ZE PRIJMEM SAMU SEBA AKU SOM!!!aj ked je to velmi tazke :((

JENNYss

no ja som myslela ze by sme napisali co sa nam na sebe nepaci a co paci , ved je to tam aj napisane myslim. a zlepene to neznamena ze su mastne , ked si ich umyjem tak ich mam huste na dotyk ,AKO KEDY.a pocas dna niesu take ako keby "rozcesane" lebo niektore take maju a ja mam take jemne vlasy cize konce su take zlepene ,:(a moja tvar no fuj..casto ma prepadne depka a niekedy sa citim krasna , aj vo vnutri..snazim sa o seba co najviac starat.a bez toho by som bola asi to najskaredsie dievca na svete

pauli 73

to čo prežívaš je úplne prirodzené,ja ked som mala 15 si ako dnes pamatam, že som stála pred zrkadlom a nenavidela som na sebe každý centimeter, hoci ohlasy chlapcov na mna boli pozitívne :) Takže tak ako sa vidíš teraz ty sa v tvojom veku vidí skoro každe dievča bez ohladu na to ako vypadá :) Jednoducho v tomto období sa začínate vnimať ako ženy a uvedomujete si, že začínate byť aj objektom záujmu u chlapcov a preto ste k sebe prehnane sebakritické :)

datelinka

kazda mame nedokonalosti, treba sa snazit vylepsit co sa da, schovat, zjemnit, zmenit uces, a so zvyskom sa zmierit. patri to k tebe, bol by to zvlastny svet, keby sme vsetci vyzerali dokonalo krasni. ja som spokojna sama so sebou. :-)

Baja22

pripájam sa k jajke, podme sa radšej ohovárať čo by sme na sebe zlepšili:) ved si mladučká,máš 15rokov,celý život pred sebov. a ked sa sama sebe nepáčiš tak sa to snaž všetko vylepšit aby si sa najviac sama sebe páčila. ked sa ti nepáčia vlásky,vyražky a všetko ostatné tak hladaj v každom probléme riešenie:) ved každá z nás je len človekom a netreba sa podcenovať:) takže takým babenkám čo su so sebov nespokojné(maju z toho až depky) tak nahodiť usmev,ist do obchodov,do drogerky a je to:)