prasacia chripka a posilnenie imunity

Príspevok v téme: prasacia chripka a posilnenie imunity
bambulos

ahojte, vsade teraz v spravach pocuvam o prasacej chripke a dokola to iste, chcem sa opytat, mozem si nejako posilnit imunitu aby som tu chripku nechytila? co si myslite? a RNG tvoj nazor? rozmyslam nad tabletamy imunoglugan mohla by som si tym nejako pomoct? nechcem cakat kym to pridu az tuna a cakat za nejakou ockovacou latkou alebo to nema vyznam, dakujem za kazdu radu .....
---------------------
Sekcia Prasacia chrípka A (H1N1) www.zdravie.sk
Prasacia chrípka – 10 vecí, ktoré by ste mali vedieť www.zdravie.sk
Prasacia chrípka - strucne popisana choroba - www.zdravie.sk

aluska

preboha ved nerobte z tej prasacej chripky smrtelnu...vzdy sa niekto najde kto nema taku imunitu a neprezije ani obycajnu chripku, napriklad ludia co maju problemy so srdcom, ladvinami, rozne chronicke poruchy organov...poruchy imunitneho systemu atd.
si nemyslite ze normalny zdravy clovek,ktory je fit, zomrie..je to blbost...nepodliehajte panike...inak silou je tato chripka asi ako obycajna...
a najvacsia blbost je ked to porovnavaju so spanielskou chripkou, ked ludia zili v biede a nemali co jest cely den..jasne ze taki umierali, boli podvyziveni, zle hygenicke podmienky...

tak sa nad ym trochu zamyslite

diana211

ja som sa dala očkovať proti chrípke 12.10.(nie proti prasacej)a kamoška mi pred pár dňami povedala,nech sa nedám očkovať,ta smola,už neskoro..snáď je to v suchu..predpokladám,že by sa mi za tú dobu už niečo stalo..aleboo..kto vie!nevedela som,či tomu videu mám veriť,vlastne dnes tu už nikto nevie,kto tu klame na tom svete!zinok beriem 50mg denne od firmy jamieson.a úprimne,nemyslím si,že ak je pravda to,čo je v tom videu,že ti tie vitamíny atď pomôžu.nemyslím si,že keď si dali takú prácu s tým vírusom,tak žeby to bol "hocijaký" vírus.veď ani nie je dokázané,že ten vírus mali prasatá!no jasné,na niekoho to musia zvaliť.

RNG

diana 221, tato sprava obieha vo viacerych formach uz dlhsie. Dost podobne bolo aj okolo antraxu a pravdepodobne aj inych .
Na svete je plno zlych ludi, niektorych zaroven aj velmi bohatych a dnes je velmi lahko vyrobit nejaku geneticky modifikovanu pliagu.
Preto si drzim v rezerve vzdy rozne silne prirodne latky a odporucam kazdemu aspon to zakladne brat na zvysenie imunity, co by mohlo zmiernit, dokonca predist epidemii(selen,. zinok, jod, vitaminy C D E a probiotika)
pripadne aj silnejsie prostriedky, ako astragalus, extrakt z olivovych listov atd, pozri tema Herpes
-odkaz odstránený-
Dokonca hodlam si vyrobit aj roztok betulinu a pre istotu si asi objednam aj hubu chagu, pripadne aj MMS1 a MMS2 a peroxid vodika.
A samozrejme sa nedam nicim ockovat, pokial sa tie vsetky kontraverzie okolo vakcin nevyriesia, lebo ako sa to zatial javi, su tam nejake velke nezrovnalosti, prinajmensom.
Inac nebol som ockovany proti ziadnej viralnej nikdy a zrejme mi to nechyba.

Ak si myslite, ze to je absurdny pristup ku veci, pridrahy, musite sa "postavit do mojich topanok", kde len za zdravotnu poistku platim za seba vyse 800 dolarov mesacne a ta ma kryje len na 80% a jediny den v nemocnici na intenzivke je vyse 12 000 dolarov, tj aspon 2400 z mojho vrecka(plus prvu tisicku z uctu, ktora nie je kryta).
Za maly zlomok z toho mozem kupit vsetky tie menovane doplnky a prostriedky nielen pre seba, ale aj aj celu rodinu!

diana211

neviem,čo vy tu rozmýšľate nad vitamínmi,veď pokiaľ viem,tak na tu chrípku nie je liek,ináč by ľudia neumierali.Už vôbec nie to,že vám pomôžu nejaké vitamíny...

ivvka

Ja neviem co si mam o tom mysliet ale tie media to tak prednesu ze zacinam sa bat ze co ak !?!Teda co ak aj ja dostanem tu pliagu alebo moje deti no nevie.Co si o tom myslite?

diana211

debata je o tom,že vraj nejaká firma Baxter (či čo to je..)infikovala 72kg vakcín vírusom "prasacej chrípky".