SOKYNA !!!

Príspevok v téme: SOKYNA !!!
Tibiiiii

Dobry den,

najskor som to povazovala za detinsku vec.. riesit nejaku sokynu! No zial je to nutne nakolko nam s partnerom nedokaze dat pokoj 5mesiacov! Je sialene zamilovana do neho a nedokaze pochopit, ze je nechcena ... som zufala, nakolko nam narusa sukromie svojimi neustalymi smskami a telefonatmi, mailami! Je to komplikovane nakolko je priatel v zahranici a byt zdiela so znamym. Ta narusena zena /sokyna/ chodi k nemu na navstevu a neustale vnika do izby partnera, dokonca sa stalo, ze aj v jeho nepritomnosti! Razne zakrocil .. no dodnes nemame od nej pokoj. TOTALNE JU IGNORUJE a ona neustale pise, vola a mailuje, chodi na byt ... caka pod balkonom, obmedzuje jeho slobodu, resp. nasu slobodu. Co mam robit , prosim?! Ignorovala som ju 5 mesiacov, no nenecham si skakat po hlave ...

kickaTT

tak to byt tebou este si prezistim ci sa nestalo aj nieco pocas vztahu s tebou...

a riesila by som to radikalne, u tejto zjavne nema zmysel dohovaranie, menenie cisiel a pod. mi to pride ako odkladanie problemu, vyhovorky typu ze ju to prejde, ze nechcete mat opletacky... lebo to neskonci nikdy

saska131

ja viem ze jej nechcete "pokazit zvysok zivota" ale ona ho kazi vam ...

pocuj , dohodni sa s frajerom, nech si ju domou zavola, cakaj tam s nim aj ty , a sadnite si s nou, nech jej TVOJ FRAJER (podotykam iba on lebo od teba to neprijme -ty len sed , a hladkaj mu stehno napr. ) vysvetli ze takto to dalej nejde, ze si to nezela, ze ma odlozene vsetky sms-ky, ze ma odlozene vypisy tel.uctov, ze ma svedkov (povymyslaj si kludne, nahravky tel.rozhovorov a podobne)o tom ze ho obtazuje a ze toto je posledna moznost ako to vyriesit bez policie.dajte jej ultimatum od "dneska".ak sa do siedmych dni nic nezmeni-odchod na policiu

a prestan brat s praitelom ohlady-ona ich snad berie? ???

Tibiii

Boli kamaratmi, jedenkrat doslo medzi nimi k milovaniu, ja som ho nepoznala v tom case... ona chcela po nom vztah, zial nikdy k nemu nedoslo ... a akonahle sa dozvedela, ze bojuje o inu zenu,. teda mna a vzapati, ze tvorime par..koniec sveta!!!!

pauli 73

tibiiii a určite s ňou nič nemal? a ty si sa s nou niekedy osobne stretla? ako na teba pôsobila? alebo vieš o nej všetko len sprostredkovane od priateľa?
lebo toto je skôr správanie ohrdnutej milenky :( ale to je len moja domnienka.
a súhlasím ak ona neberie na vás ohľad prečo by ste mali vy na ňu? treba riešiť radikálne cez políciu.

kickaTT

tak ak ho tak neskutocne vytaca - odhodlava sa nejak dlho uz mal davno razne zakrocit kto vie ci mu to istymm spobosom neimponuje... je to prosto cudne, a nemal s nou nic predtym? - a si si ista, ze nie?

inak obdivujem Ta ze to tolerujes ... ja by som mu dala ultimatum nech si tu stetku vyriesi okamzite, co Ta ma co s nou zatazovat

Tibiii

sasi, ona je s prepacenim " bez mozgu" slepica , totalna .. priatel chdoi blokovat denne cisla a ta ich meni a meni vkuse :D truuuuuba, ja nie som v UK, je tam momentalne sam ...

Tibiii

NIeze nedokaze poradit ale tiez sa chce vyhnut opletackam na policii.. no vcera zasla pridaleko a myslim, ze je odhodlany riesit to cez policiu!!! Resp. nejakym inym sposobom cez institucie .. neencha to uz len tak, vcera ho to vytocilo !

kickaTT

inak nechce sa mi verit ze dospely muz si s nejakou sedlanou nevie pomoct, nejak sa mi to nezda...a uz absolutne nechapem preco by si mala brat na nu ohlad - ze nechces aby mala problemy s policiou - aspon sa spamata

Tibiii

Saska zdielam Tvoj nazor .. ale chapem, ze v UK je to velmi striktne a bola priatelovou kamaratkou, ja som tiez citlivka a bola by som nerada keby mala problemy s policiou ... priatel zdiela rovnaky nazor, no skutocne netusime ako ju uz zastavit!!!