Chodí niekto na spinning?

leeerka

som nedopisala... nuz a naozaj spinning je riadny zaberak, ale su rozne typy spinningov alebo aj napodobenin, treba si najst to spravne pre teba .. ja mam po cviceni vzdy taky lahky pocit... a este ked je tam dobry kolektiv tak nie je o com

leeerka

ja chodim na spinning od minuleho roka od oktobra a akurat vcera som zmenila lokal a som este viac spokojna... ja chudnut nepotrebujem, lebo chuda som az dost, ale chodim tam pre kondicku ...

alulka_2010

Ahoj,

tak ja chodim na spinning od augusta 2009, mozem ti ho odporucit. Zatial sa mi podarilo schudnut 9,0 kg a to som 1,5 mesiaca vobec nechodila. Pri chudnuti musis mat vydaj vyssi ako prijem inak to nema zmysel-treba aj upravit stravu. Cvicit minimalne 2x do tyzdna.

1. pomaly ale iste sa zbavis celulitidy
2. nohy su vyformovane nie svalnate!!!
3. po dlhsej dobe schudnes aj na bruchu
4. treba chodit aj do fitka - zamerat sa tam na hornu cast tela alebo doma brusaky

alulka_2010

Ahoj,

tak ja chodim na spinning od augusta 2009, mozem ti ho odporucit. Zatial sa mi podarilo schudnut 9,0 kg a to som 1,5 mesiaca vobec nechodila. Pri chudnuti musis mat vydaj vyssi ako prijem inak to nema zmysel-treba aj upravit stravu. Cvicit minimalne 2x do tyzdna.

1. pomaly ale iste sa zbavis celulitidy
2. nohy su vyformovane nie svalnate!!!
3. po dlhsej dobe schudnes aj na bruchu
4. treba chodit aj do fitka - zamerat sa tam na hornu cast tela alebo doma brusaky

yazz

Ahoj,

ja chodim na spinning od zaciatku oktobra, kedze vdaka operaciam kolena sa nemozem venovat inym sportom. Doteraz som zhodila 8 kil, vyformovala som si nohy a zhodila som aj na bruchu. Prve vysledky som na sebe pozorovala uz po par tyzdnoch. Uprimne odporucam a ak mas nejaky ten vztah k cyklistike, tak spinning ta urcite nesklame.

ddgy

caute,,
nema niekto zaujem o dva vstupy na spinning maraton zajtra (21.11.2009)v auparku :
www.golemclub.sk

dva listky za 30, jeden za 20

sme161@vsb.cz