žehlička na vlasy Remington S9000

Príspevok v téme: žehlička na vlasy Remington S9000
Michala11111

ahojte babenky prosím o radu chystám si kúpiť žehličku na vlasy a najviac ma zaujala remington s 9000 lebo naparuje a tak by mala byť šetrnná k vlasom píšu že je na suché vlasy, čo je aj môj prípad mám suché velmi husté a velmi kučeravé dlhé vlasy. Avšak na obrázku sa mi zdá hrozne malá tá žehliaca plocha tak neviem či je vhodná na moje husté a dlhé vlasy. Máte niekto s touto žehličkou skúsenosti prosíííím

tissa

Prepac, ale ani by ma nenapadlo, ze to bude robit aj na druhej nie len na mojej, je tam napisane ze sa ma dat zohriat vo vodorovnej polohe , ja som ju tiez chcela vratit kvoli tomu, ale teraz mi to funguje, mozno to ma nejake poistky neverim ze aj moja aj tvoja aj vsetky su chybne to by bola nahoda.

Michala11111

no tissa napísala si trošku neskoro práve dnes sme ju vrátili ktovie či by šla ale tak minimálne 10x som to skúšala tak že som ju vypla znoova zapla a skúsila a stále nič no neviem ale dám tej žehličke ešte jednu šancu ešte posledný raz ju odniekal objednám a ked znovu nepojdem tak si kúpim inú rozmýšlam nad S 9950

tissa

Ahoj neboj, ani mne to neslo hned , uz som ju chcela kvoli tomu vratit, ale ked som ju zapla na neviem kolky krat, tak zacala sycat a funguje, neviem preco to nejde hned ale teraz to uz ide.

Michala11111

prosím pomooooooooooc som zúfala tak somm sa strašne tešila na tú žehličku už prišla ale zdá sa že nefunguje para je to možné??? ja sa zbláznim to len ja mám takú smolu

Michala11111

prosím pomooooooooooc som zúfala tak somm sa strašne tešila na tú žehličku už prišla ale zdá sa že nefunguje para je to možné??? ja sa zbláznim to len ja mám takú smolu

Michala11111

prosím pomooooooooooc som zúfala tak somm sa strašne tešila na tú žehličku už prišla ale zdá sa že nefunguje para je to možné??? ja sa zbláznim to len ja mám takú smolu

tissa

Myslíš na elektroexpert, ja som ju tam kupovala, len teraz je v akcii za 50 ja som ju pred dvoma týždňami tam kúpila za 60, tomu sa hovorí smola , ak Ste ju objednali cez internet, mala by si ju vyskúšať, keď nebudeš spokojná tak ti ju do siedmich dní vymenia za inú, alebo vrátia peniažky, ale do siedmich dní.

Michala11111

tissa si fakt velmi milá, no napíšem sem ale až po 16.decembri lebo to som si vlastne vybrala darček na narodky a kúpi mi ju priatel som mu kázala aby to objednal teraz lebo ju majú v akcii za super cenu 50eur už som ju videla aj za 2500sk tak saa musel ponáhlať aby sa neminula. No tak teraz musím čakať až na narodky :-(( ale velmi som na nu zvedavá. a ešte raz dakujem za rady

tissa

Nie len mne sa zodrala, počula som už veľa takých ktorým sa zodrala, máš pravdu ,nie je to lacná záležitosť, keď to nemá vydržať, ale uvidíme, koľko vydrží táto žehliaca plocha, jeden typ, keď si budeš žehliť, žehli s parou, ale len tak, lebo ja keď stlačím ešte aj ten aktivátor pary, tak mi elektrizujú vlasy, keď tá para ide len tak voľne, tak mám skutočne hebké vlasy, len som ti písala, že po prameni musím prejsť viackrát, napíš či ti vyhovuje potom.

Michala11111

no už som objednala tu s 9000 som zvedavá aká bude rozhodla som sa hlavne preto lebo si mi písala že tá s1031 sa ti zodrala vieš a predsa taká žehlička nie je lacná záležitosť aby som si kuupovala každéé dva roky novú