Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, no však ak to neopravia, tak tam hádam skúsia ísť... škoda by bolo termínu...
no ja ples registrujem len v tej súvislosti, že si pozriem šatičky...
čo tam potom oni stvárajú, mi je tak trošku fuk (-:O
ale sa mi páči, že toho roku vstupenky nerozdávali, ale ich za "peknú sumičku" predali a potom tie peniaze ďalej darujú (:

*inko

a nakoniec mozno dobre spravia ze tam pojdu, nahoda je blbec
ty vies co, niezeby som ten ples nejak vyhladavala, ale uz potrebujem vypnut na chvilku :) tak beriem co sa ponuka, ale rada mrknem pekne saticky a zanadavam si pritom kurnik, ti maju ale zivot :D
sem tam by som nieco take brala, ale nie moc casto..bohemsky zivot musi nudit

ojka

hej, dnes by mal byť ten ples... ale konečne je ten ples toho roku aj na niečo dobrý (: rada pozeráš šaty? či jak tancujú? (:
nooo, tak už dve spolužiačky stresujú, že si chcú presunúť skušku, čo majú v pondelok na neskorší termín a nemôžu... bud bude FX alebo im prepadne (-:O

*inko

nech si pohnu, lebo neviem na ktory vlak mam v pondelok ist :)

uhm, ale ten kto sa chce odhlasit zo skusky a nemoze,,ten ma stresy :D

dnes je ples v opere? juj si pamatam ako presne pred rokom, to bol jediny zachytny moment daneho dna pre mna, som sa tiez ucila jak blazen na skusku a tesila som sa, ze aspon trochu si oddychnem pri telke... ked uz nic ine nevysielaju :D

ojka

inko : "Vážení študenti evidujeme dočasný výpadok akademického informačného systému AIS2. Na odstránení tohto problém sa pracuje. Ďakujeme za pochopenie."
no nie sú zlatí? ale mohli by si s tým kapánek švihnuť, medzi spolužiakmi začína vládnuť panika (:

ojka.

:DDD myslím, že sprcha by mi v tomto prípade ale neušla ((:
ach,človek za celý deň nič neurobí a jaký je zničený, interesantné :DD

*inko

:) teraz by som ta aj na chrbte do tej kupelky odniesla
dakujem este raz:)
vidis to, chcu od nas take veci, co sa este nestihli vydat v kniznej podobe, pfuj :D ale nie:)