Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

blondula

ja by som taky problem nemala vypit tolko coly :P raz som vypila za cely den 3 velke flase,to bolo v case mojej "pokecovej" zavistlosti,kde som sedavala az do skorych rannych hodin na pokeci :DDDD akurat som bola este asi 3 dalsie dni "hyperaktivna" :DDD

ojka.

počuj, vinko, žiadne také :D tebe už len to vínko všade vonia (: čo robí angína?
hm, zubná sklovina, to by bolo podľa mňa to najmenej, ale dosť sa to odzrkadlilo aj inak na jeho zdraví //-:
nuž, každý máme svoje neresti....

*vinko

ten musi mat krasnu zubnu sklovinu :)
coca cola je tusim druhe najpouzivanejsie slovo na svete..hned po OK :)

skusam ako by som vyzerala v novom sate :D jedno V hore dolu :)

ojka.

www.webnoviny.sk
tak toto je už zleeee....ja mám problém z tohto nápoja vypiť trošku za pár mesiacov, a tu ľaľa čítam, že 42 litrov týždenne, uf, tak to je teda riadny "pitný réžim"....
www.webnoviny.sk
alebo na tomto som sa fakt dosť dobre pobavila, ... tento svet a ľudia sú plný prekvapení (((-:

ojka

hm, fajn, na dnes to balím, lebo tomu môjmu netu to ide dnes jak saniam bez snehu :DD a potom si ešte robí aj čo chce....
majte sa krásne, nebite sa, poslúchajte a potom iďte šup šup spať
baj baj
GN

martinmlm

A to som k tomu malému prišiel tak že sa ho chceli zbaviť z bytu lebo špinil. A mám suseda čo sa mi vyhrážal že mi veľkého zastreli lebo furt brechal. A toho malého mi zase kradol na hranie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.