Prečo ešte nespíte?

ojka.

lost, tak ja som si pred vianocami veru nanuk kupila :D za odmenu, že som urobila skúšku :D ale je síce pravda, že keď šla okolo nejaká mamina s malými deťmi, tak tie si na mňa len ukazovali :DD
jajka, súcitim s tebou... ja od pondelka tiež už na plno frčím... ach, ja by som vedela ešte taký mesiac vydržať doma... (-:O

*inko

ojka, ja mavam magnumy ked som v ba, asi kazdy treti den, aj teraz v zime...pretoze moj drahy to stale kupuje a ja mu neviem vysvetlit ze sa to nerobiiiii...a tak isto s kofolou, boze
a ked som doma tak som cista :)

no veru, chcela som si overit, ze o kolkej mam vlastne tu skusku, ais nefunguje uz od vcera, dufam ze ho rychlo spojazdnia

ojka.

lost, myslíš, že kto nemá rad colu? No JA predsa :DD
ale inak, hm, tie autorské práva, to bude vždy diskutabilná téma, dobre vieš, že ľudia sa vedia kvoli tomu súdiť i niekoľko rokov.....
inko, no ale bacila si na mňa mohla hodiť pri tej 40 000 a teraz sa to prejavilo u mňa :D

lost

ojka.

to mas ako kratky rukav v -5C :D

nenormalna sranda :P viem si teda predstavit este ZMRZLINU v ruke :D

ono potom sa ta take divne otazky ludia na ulici pytaju, napr ci ti nie je zima atd :D

ale nanuk/zmrzlinu som teda este neskusal :) no mozno nejaka skryta kamera a bola by sranda , tie reakcie :)))

ale ked si vezmem, wow, aki starostlivi ludia, pytaju sa ci nie je zima :)

ojka.

inko, nie, nejde mi ten AIS, píše mi červeným aby som skúsila neskôr, ... si na ňom niečo potrebovala? (:
ahoj jajka, a čože takého odpočítaváš? dni voľna? či? (:

*inko

este jeden den....a bude to... be
jajka a co bude u teba? mna v pondelok caka hnusna skuska

ojka, no kedze vcera som tu nebola, tak zrejme ta nakazil niekto iny :)

ojka.

blondula, ja zasa v týchto zimných mesiacoch mám nenormálnu chuť zasa na nanuky, keď ich vidím v obchode, ja som kapánek divná, tak sa mi zdá (((:

ojka.

inko, sa pýtam na anginu, lebo rozmýšľam, či si ma mohla nakaziť po nete :D
ja som inak tušila, keď som to odoslala, že to striebro niekoho napadne ((:
ais? kuknem, momentík, lebo doma nám kapánek blbne net (: