Prečo ešte nespíte?

*inko

jaaj a ja budem prve vianoce mimo domu :( s rodinou, ale predsa to nebude u nas, je to zvlastne, neterka si rozkazala, ze ONA chce byt u nich..takze vianoce u sestry...hahaaa...ale aspon budem kukat na 3D telkáč :D..ak im ho dovtedy nejaky odbornik spravne nastavi :D

*inko

ojka, hmm... bratislava je nebezpecna aj cez den :) ale keby som sa tym mala stale riadit, tak nikam nechodim a vonkoncom sa vyhybam petrzalke..zial... to nemozem, nakolko tam sidli nasa slavna skola :D

jajka001

inko, sampanske sa ale moc nepilo :) skor to pivo. sampicko tam nakoniec aj poostavalo tusim
tak bola som tam s frajerom :)s babami su len problemy :P
ojka, aj mne:) a je nebezpecna.

*inko

lost a ty pojdes k vasim predpokladam :)
no podla mna, ak este nic nemas, tak najvyssi cas :) ale v obchodoch uz nic poriadne nenajdes s tym rataj

jajka, to je pravda.. hmm..vsak uvidim, ja by som to aj riskla

jajka001

lost :DD
ja to dufam stihnem, zajtra sa vrhnem na to pecenie, dokupim zvysok potravin, pozajtra balim darceky, robime stromcek, spravim kapustnicku
najlepsie je ze to je len jedna vecera a cele to nahanania sa je fuč

ojka

jaji, a preto sa držím hesla, že všade dobre - doma najlepšie ((:
mne príde celkovo nočná bratislava, tak trošku nebezpečná.. strašidelná (-:O

*inko

wow jajka, tak po desiatich flasach sampanskeho sa ta pyrotechnika musela zapalovat uz aj sama :)
no teeda... fuj to, s tolkymi chlapcami :D nejdes zrovna prikladom, ale nie zartujem...chalanske partie su naj :)
ojka, aj taha aj netaha...nechce sa mi cestovat vlakom