Prečo ešte nespíte?

slnecnica

hello Milly
ja si to už presne nepamätám, ale vy ste sa stretávali predtým? Ak hej, tak ho kludne pozvy na tu kavu, ak sa začne vykrúcať, bude ti jasné, na čom si

milli11

Dobre rano.

Pre mna mozno. :(

Pamatate sa ako som pisala o starom znamom, do ktoreho som bola volakedy paf a on do mna? :)))

Tak som mu napisala, ze "dlho som ho nevidela, ze ako sa ma". On na to odpovedal len, "Vdaka, dobre".

Chapete? Len 2 slova a ani ziadny smajlik. To bolo pred 2 dnami a odvtedy nic. :(

Teraz neviem, ci:

- zabudol kto som.

- nema zaujem.

- hanbi sa.

- hra nedostupneho.

Neviem, ci osud, ale asi o tyzden, co ste mi radili, mi to iste radila aj jedna dobra kamaratka, z tych lepsich, ze mu mam napisat. :) Len chlapec sa nejak nechyta.

Je to uz 5 rokov, mozno je to uz z jeho strany pase.

Mam ho rovno pozvat na kavu? To sa vsak asi neodvazim, nebude to divne, ze tolke roky nic a zrazu mi akoby preplo, ze ho chcem? :O

ojka

inko, krajší pozdrav som si od teba nevedela ani predstaviť :D
slnecnica, milli, klobúk dolu, ja by som to fakt nevydržala.... zvládam hodiny a hodiny chodiť a stáť na nohách, ale stále ležať v posteli, to by bolo ako za trest pre mňa asi a to mám akože moju posteľ, perinku a spánok rada, tak pozor na to :D

ojka

Nespáči moji, taaaaaaaak še teda zabavce ((((-:

Dennik maloho dzecka:

6:13 Budim še. Super!!!
6:50 Beham nahi po baraku a rehocem še. Ocec me nahaňa.
...7:05 Ocec zakopnul o nočnik, ktori zabudol večir vinesc.
7:10 Jazdim kolo oca na motorke a pištim.
7:20 Stavame s ocom hrad pre tyranosaura. Ocec ho postavi a ja ho rozkopem. Super!!!
8:05 Ocec driemka mezdi troskami hradu. Chvíľku sebe hrajem sam s tyranosaurom. Žere šmolkov.
8:06 Tyranosaurus strčil svoj chvost ocovi do nosa. Po rici dostanem ja. Revem.
8:30 Tom a Jerry v telke, nuda, ale oca to bavi. Beham dokolečka pred telkou, pokim nedzignem na žem a prasknem sebe do hlavi.
9:10 – 9:40 Revem.
10:00 Nemožem najsc tyranosaura. Ocec še mi pita, čom revem. Revem, bo neznam povedzec tyranosaurus.
10:40 Ocec mi dava po rici, žebi som mal čomu revac. Potom mi da fixky,naj sebe kreslim.
10:50 Nakreslil som abstrakciju vijadrujucu pociti dvojročnoho dzecka, keremu nikdo nechape. Ocec vivaľuje oči.
11:05 Ta na koberec še vraj nekresli.
11:45 Obed. Zaš kurča. Pľuvam to do kvetinača.
12:30 Idzem spac po obede. Ocec ma ľepšu naladu. „Ta do posteľki, ti nezbednik“ .
12:40 Ľežem pod posceľ. Ocec počita do tri. Na tri sebe tam zašeknem. Revem.
13:35 Konečne zaspavam.
14:15 Budim še. Beham zaš nahi po baraku a zaš še rehocem. Ocec mi zaš nahaňa.
14:30 Ocec zakopnul o nočnik, ktori zabudol vinesc rano.
16:00 Konečne idzeme von. Na pieskovisku mi dajaki čurak chce zobrac tyranosaura. Dzignem mu hrabličkami po gebuli. Reve. Ocec mi da po rici. Revem ja.
17:30 Požičim sebe trojkolku od dzifčatka. Reve. Mušim ju vracic. Revem ja.
18:40 Po večeri sebe hrajem. Opravujem zrkadlo. Kalapačom. Mušim prestac, ta skačem na balone, kim neprdne.
18:55 Reve ocec. Potom še ukľudni a hvari, že jutre idzem chvalabohu do školki.
19:55 V posceľke mi ocec rozprava rozpravočku. V polovičke už chrape. Chvost tyranosaura še pomali bliži k jeho nosu..