Prečo ešte nespíte?

lost

zvlastne..
a ani v minulosti nespominali nic, ked isli hore ceny?

osobne spravy vobec nesledujem, cize nemam tusenie ci u nas nieco hovoria alebo tak.

ono ked to pisu/hovoria v mediach, tak je uz neskoro :) ale ci informuju ludi, alebo nie, mozno nechcu sposobit paniku

inac nezavidim nemecku, musi doplacat na obeznych lenochov.. (grekov, spanielov..)

123nezufaj

ahoj ojik som robil poriadky v PC a som natrafil na dokument wordovsky :D a tam je ulozena nasa hra ked sme este daaavno hrali tu slovnu hracku :D
Tak som si tu na Vas spomenul a povedal som si, ze reku pozdravim Vas :D
Prazdninujem docela nudne. V podstate to pre mna uz ani nie su prazdniny, vlastne uz ani pre Teba :D

Maoam

Lost: ti magori nam pomaly ale isto vsade dvihaju ceny, dnes som si vsimla, ze moje oblubene kakao NENAPADNE zdrazelo zo dna na den o 30c, spominane citrony o 60c tiez len tak, kopa inych veci...nechapem...no na tu el. energiu sa veru 'tesim*

ojka

ooooo, tak toto už hej, toto mi je veľmi veľmi veľmi milé prekvapenie (((-:
nezúfaj vitaj (:
nože prezraď, ako "prázdninuješ"? (;

ojka

mili, tak tieto maliny som si nazbierala včera u nás (:
hmmm,nepríjemný sen... //-: ešteže ja si takmer nikdy nepamatam, čo sa mi snívava, resp. sa mi nesníva nič....

milli11

Joj, maliny, mnam. Dlho som ich nejedla, ale take tie prave, ktore si sam clovek natrha a potom zje. :P

Inak, minule sa mi snivalo, ze som sa pozerala von z nasho okna a oproti, ako je dalsia bytovka, tak z nej vyskakovali ludia, z okien, balkonov, niektorych som uz videla lezat na zemi po pade. Ale neviem, ake mali problemy? Ale bol to dost neprijemny sen, brrr!

Zaujimave, ze sa mi to snivalo v obdobi, ked zo mna praveze opadli iste starosti a stres.