Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Ja som bola pri mori prvýkrát ako 17násť ročná:-) Všetky prachy z brigády som do toho vrazila a bolo to super. More som si zamilovala.

slnecnica

Keď už som spomenula ten Egypt, poznal si pred cca 10timi rokmi ľudí, ktorí tam pravidelne dovolenkujú? Ja asi nie. Bolo to také, že waw.

lost

pekne, to je dobre :) rad pocujem ze sa ludom dari :) svet bude krajsi :D
ja som taky slovensky priemer :D ani raz pri mori :D

slnecnica

:-)) Pozná
Viem, že Antarktída je vysoký level, ale mám kamoša dobrodruha:-) On je ale extrém, takže o ňom nebudem...
Čoraz viac ľudí okolo mňa cestuje do exotických krajín (nemyslím dva týždne all incl hnitia v Hurgade). Vedia šetriť, čo ja neviem. Veľa investujem do kultúry, filmy, výstavy, koncerty, prednášky a som úchyl na hudbu, takže veeeľa vrážam do mojej hudobnej zbierky+môj koníček. Keby som si to odpustila a tie prachy každý mesiac odložila, verím tomu, že každý rok, (možno každý druhý) by som mohla cestovať kam len chcem. A zarábam priemerne, na Ba skôr podpriemerne

lost

ano ano !!

ALE !!!!

ked slovaci lietaju na druhy koniec sveta, tak nemci uz lietaju na obeznu drahu :D

ja neviem, pozna niekto nejakeho SLOVAKA na slovensku pracujuceho (alebo aj podnikajuceho) co bola napr na Antarktide alebo inom velmi nedostupnom mieste? :)

ja osobne nie, i ked nepoznam tak vela slovakov zase :) ale zopar skandinavcov mi pisalo, ze tam boli :) ale tak to je uplne ina kategoria.. avsak prave skandinavec (myslim ze nor?) mi pisal, ze aj keby chcel priemerny alebo lahko nadpriemerny nor ist cestovat, nemal by vela sanci.. cize ani tam to nie je take ruzove.. predsta len taka expedicia ZACINA na vysokej 4 cifernej sume :) to je vela asi pre akykolvek narod s priemernym platom :))

slnecnica

Ale už aj tu sa to mení lost, kedysi sa chodievalo s kufrom plných konzerv do juhošky a teraz slováci lietajú na opačný koniec sveta. A nemyslím horných 10tisíc, ale priemerne zarábajúcich ľudí

lost

Ale vezmite si, ze nemci chodia velmi casto do karibiku atd.. (cize 1-2 tisic/ osoba / dovolenka) ale slovaci nie :)
cize ten rozdiel je tam dost :)