Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

slnecnica

ak by som nasiel schopnu NOKIUU 3310 tak by som bral :D

teoreticky nepotrebujem takyto mobil, ale iny uz nie je :)

celo touch screen neeee, to by ma stvalo asi viac :D

ale je fajn pozerat na forum ked som mimo domu :D

len keby to spravili normalnejsie :D

pomale, neinteligentne, pomale, nepresne, pomale..

ale tak je to low end :) stal "len" 150eur, tak by som mal byt ticho :D kamos radil aby som si zobral aspon za 200eur nieco, lenze taky co chcem ja nie je v ponuke velmi..

teraz mam ten samsung galaxy y pro duos..

lost

ja som platil tusim 15eur ci kolko, alebo 10? a potom ze nedoplatok 200-250eur :))
neviem ci je na mna sused napojeny alebo co :D

ale tak PC bezi 24/7 tj 2.4kW denne..
TV bezi dost.. tak mozno 10hodin, to je 1-2kW denne..
klima sice malo, ale rocne to robi tak 200kW :)

tj 5kW denne priblizne, a to este pracka, umyvacka riadu, trúba :D

takze je toho dakt dost..

ale urcite mam lacnejsiu energiu ako Maoam.. neviem kolko tu stoji, ale tusim do 15c/kW mozem najst ten papierik tam by to malo byt napisane.. len tam pisu ze x eur dodavanie x eur distribucia x eur neviem co atd :D ale hadam nie viac ako tych 15centov :)

slnecnica

A treba niečo poslať aj upadajúcim členským štátom:-))
Ja som bola krank, ale už je to ok, sem tak zakašlem, nádcha ustupuje. Inak, začalo sa to neskutočnou bolesťou hrdla, nič iné, len to hrdlo. Tak ma ešte nikdy nebolelo. A na druhý deň horúčky, nádcha, bolelo ma tuším všetko

Maoam

Slnecnica no asi...:-/
Ale tak to su nemecke ceny :D a Merkelova rada navysi, aby sme platili este viac, vsakze.
Niekto tu Energiewende musi predsa zacashovat.
Mnohe firmy a podniky poziadali o ulavy na cene el. energie a hadajte, komu da stat toto zaplatit? OBCANOM :D.
Vesele, ze?

Inak neviem kto tu bol nedavno chory, ale ja som od vikendu schytala take prechladnutie, ze az. Nechapem, idu byt horucavy a mne tecie z nosa, skriabe ma v krku.......krize ma bolia.

slnecnica

Ona sa škerí stále, škoda že jej zobrali francúzkeho parťáka:-)
Lost a čo ti bráni vrátiť sa k starým technológiám?

slnecnica

Napájaš celé mesto, čo? :-) Ja platím o 10€ viac a bývam v rodinnom dome. Keď som bývala sama, na byte, platila som 12€:-)

Maoam

80e/mesiac a som velmi setrny clovek co sa energie tyka a to budem mat urcite zasa nedoplatok, hoci sa to vkuse navysuje, no teraz ale hlasili rapidne zvysenie tak to neviem, to asi radsej hned zaplatim mes. vopred dakych 130e nech nezazijem koncom roka soky

lost

ani nie, ale vsetko vela zerie :)

ale skor ma serie ten samsung, asi ho vyhodim :) blba technika, stara nokia 3310 je best

slnecnica

Som sa chcela spýtať Maoam, ale vidíš lost, myslím furt na teba:-))
30€ na mesiac v byte je dosť, mávaš preplatky?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.