Prečo ešte nespíte?

lost

nj, ale ze sa im to chcelo tam postavit, ved to je extra komplikovany teren :)
v tom mirage som bol len 2x, ale nepaci sa mi ako casto musim chodit na schody, ak sa niekam chcem dostat :D
ale tak, asi lepsie ako BA aupark, kde musim kracat kilometer kym sa dostanem kam chcem :)
i ked je to jedno a to iste..

aaahahahaha. vyhral som? :D

wau, a to som dal len 1 tip :)

nj, mal by som si podat zajtra sportku :D

ojka

Lost, áno, v žiline je krásne, i to námestie (: ale oveľa krajšie bolo, ked tam nestala tá opacha - Mirage (-:O
toť môj skromný názor...

ojka

maoamka, ja som to nemyslela v zlom (;
tramtaradaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a máme tu vyhlasovanie výsledkov tipovacej súťaže s názvom:"Kedy pôjde ojka na štátnice"...
a by ste neverili, zverejnili to už dnes a nie zajtra ako avízovali...
nuž a čujte, idem až v pondelok o týždeň, čiže 4.5..... takže výhercom sa stáááááááááááva Lost, ktorého tip bol správny
len nejak sme sa nedohodli na hlavnej cene, tak to ako poriešime? ((-:
(-:O

Deria

maoam, nic to, snaha sa ceni.:)mozno sa ta kukurica, co ide na vykrm vari 2 hodiny, tej sme hovorili konsky zub ale tu sme nemali zaujem jest, tak sme ju ani nevarili.

Deria

tak to som este nepocula, varit kukuricu 2 hod.! preboha, vsak musi byt potom tvrda jak broky, nie? teda my sme sa jej uz cosi navarili. mavali sme v zahradke aj kukuricu ale kradnuta chutila najlepsie:D mama i babka vzdy tvrdili, ze kukuricu nesmies varit dlho, lebo stvrdne. vriet staci max. 10 min.

lost

nee Maoam preco by si sa nevyjadrovala? :)

to je jedno aky mas na to nazor/cas

len som chcel vediet co najviac info/casov, tj daat do statistiky.. :)

zaujimave je, ze tato kukurica nemala tu "stavu" vnutri, proste bola bez stavy :D

teraz neviem ci pre kratke varenie, alebo proste talianska lacna kukurica..

lost

nj ojka, nuda robi svoje :P :D
ale mate tam fakt pekne namestie :)
teda ak som to spravne pochopil a to namestie je ten "kruh" :) tam kde je ten kostol/aupark...
ale gps ma strasne svte v ziline :D
ved to ma navadza do neexistujucej ulice, do budovy atd :D
brutal...