Prečo ešte nespíte?

ojka

lost, neviem tancovať tango :D ale tak to je problém? tancovať na hudbu sa dá aj tak, človek ani kroky nemusí poznať, nejak sa nechá unášať a nejak poskacká ((-:O
hm, na koľko rokov sa cítim? neviem ja som to pri 2O asi prestala nejak vnímať a počítať...
už sa mi neraz stalo, že sa ma niekto opýtal, že koľko mám rokov a ja som normálne ostala zarazená, lebo som mu nevedela z fleku odpovedať d-:

ojka

www.youtube.com
zatancujeme si tango? (-:O
lost, už obaja spomíname, jak keby sme bol 50-tnici :D ... že keď sme boli mladí... heh ((((:

lost

presne :D ale tak to sami niekedy stalo tiez, lenze vtedy som bol mladsi a zapamatal som si to :D
ale vzdy kupim viac ako chcem !! :D

ale to nevadi, prave si pochutnavam na seedless hrozne :)

ojka

lost, z toho si nič nerob :D ja si tiež niekedy všetko pekne napíšem na lístoček, čo musím kupiť alebo urobiť, a nakoniec ten lístok zabudnem na stole doma , resp. na intraku :D

lost

noo :P ryby :D
mas nejaky dobry recept? :)

no len, ked som doma, tak si poviem "1. salama, 2. zelenina, 3. mozno nieco ine"

ale ked tam pridem, tak aj toto zabudnem :D:D

kam som sa to uz dopracoval, ked si na listocek musim napisat JEDNU alebo dve polozky???? :)))

ojka

:DD lost, ty si trdlo, nabudúce si píš potraviny na lístoček, zober si ho do obchodu spolu s ceruzou a to čo si hodíš do košíka, si už vyškrtni (-:O
takže ryby si nakupoval, heeej? (:

lost

jaaaaaj toto neni mozne :)

ja idem PRIMARNE pre sunku do Hainburgu...

2 hodiny cesta domov, (kolony), a...

a co? :D

a ked pridem domov, spomeniem si ze salamu som mal kupit :)

ach, zasekol som sa pri rybach/mase a blba salama :)))

co uz.. klasika, uz som na toto stary :D zabudlivost...

ojka

inko, ty trapka :DDD ale čo, aspoň ktosi z nás na tejto škole teda exceluje jak sa patrí (((-: mám z teba radosť i z tvojho enormného počtu opravákov (;
ehm, ale to fakt, až v auguste? tak to sú trafení ľudia na tom študijnom, však to ju mohli kľudne ešte dopísať...
ale neboj, diplomka ti určite dopadne super ((: však si sa s ňou poctivo natrápila (;

[zruseny1]

david je aj to mozne :D mojej spoluziacke sa to stalo, nestihla sa prihlasit na statnice v tretiaku, takze isla v auguste

ale este predtym treba tie diplomovky zbuchat, mne sa ma veduci ozvat buduci tyzden, tak som napjata velice...
ojka tak aspon v pocte opravakov vediem :D