Prečo ešte nespíte?

*inko

ojka ja mam oslavy rada, iba akurat ta zostava ludi mi nesedi :D
lost...haha :DDD to bolo dobre..ty virus jeden, na teba si dam specialne pozor!
topnews.net.nz
ojka tak ten sobotny plan znie celkom dobre, az na to farbenie, upratovanie a diplomovkovanie ujde :D

ojka.

inko, no vidno, jak sa na tu oslavu tešíš :D to bude nejaká veľká žúrka? guľaté výročie?
ehm, a nie, vlastný diaľkový bus ešte nemám :DD nemám k tomu celkovo vytvorenú dôveru a vzťah ani po rokoch, preto som presedlala na tie moje "šťastne" vlaky :D
ehm, a víkend? nooo, ešte neviem, sestra chcela, nech jej nafarbím vlasy, čosi sa doma poupratuje a dám si zaracha, aby som sa zasa pustila do tej DP... lebo už sa to blííííži....

*inko

dialkove busy nemam ani ja rada
jaaaaaj a ty nemas este vlastny autobus? :)))
ano dufam ze to s deckami ujde, ak sa im tuto noc nepohorsi tak ich budem zajtra strazit a sestre umoznim zucastnit sa "megaoslavy" :D
ak sa im pohorsi, tak na oslavu budem musiet ist ja
a ty co planujes na sobotu?

ojka.

inko, odvtedy, čo mi jeden diaľkový kedysi doslova zhorel a vybuchol, tak som v dialkači nesedela --- smer BA :D to ma už nik neprinúti d-:
noooo, tak to budeš mať prijemný deň, heh, ale tak aspoň sa s drobcami zabavíš (:

*inko

inak viete co je zakon schvalnosti? asi prvy tyzden v tomto roku sa citim ok, zdrava, ziadna nadcha ani kasel...a paradoxne zajtra strazim dve chore decka... tak dufam ze to prezijem :D
ale sama som si vybrala...radsej utierat sopliky nez ist na oslavu mojej svagrinej :D