Prečo ešte nespíte?

ojka

noooo, dám vám inštrukcie ((:
naťukajte si mojevideo . sk, zadajte do vyhľadávania "karamelový drak" a kochajte sa... ja by som tú vec určite nezjedla, mne by to prišlo ľúúúúto (:
pekné to je
šikovný

ojka

inko, klidne, aj ťa pozvem na ten čaj :D
včera som si akurat kupila dokonca i na intrák dalšiu krabičku žíhlavového :D ja som čisté psycho :D

ojka

inko, no on nastúpil až po mne, a ako som stala v uličke, tak sa nejak predrel až ku mne a ďalej to nešlo... to vieš, rozhadzoval rukami, nadával, vražal a sácal a tak som to lizla, keď do mňa potom naschvál vrazil, že čo všade stoja ľudia, a je tu plno, a ešte mešká vlak,... to vieš, opitému a podguráženému stačí málo aby sa rozčúlil (:

noooooo, jo, moja indentita odhalená, toto je moje strapaté "ja", ktoré najčastejšia sa pohybuje po svete a škole :D a ďakujem ((:

*inko

ale nebudem im robit starosti so zihlavovym cajom, ved ja si stale z domu so sebou nosim svoj caj, alebo cistu vodu :)
jedine ze by si ma pozvala :D

*inko

coze? on ta udrel???
a preco si nesla inak ked si vedela ze nie je cisty
a hento su tvoje vlasiska? wooow :D peknu farbu mas, jasne nestrihaj, hrce sa teraz nosia :))

ojka.

inko, no ja si kupujem v bufete vždy len bylinkový, a už som im niekoľko krát povedala, ktorý mám u nich rada, tak odvtedy bud len popradský alebo klember mi dajú, takže moja bylinková spokojnosť :D možno ked sa ich každý den opýtaš, či nemajú žíhľavový, tak ho možno kvoli tebe kupia :D
no včera som bola v bufete skôr poobede a večerom, ale dnes som si tam pekne odsedela celú obedňajšiu ((:
ostatné čaje neviem ako chutia (:

ojka.

och, ofina? :D ja som mala naposledy ofinu na základke :D a teraz meria desiatky centimetrov :D čiže je dlhá takáto i43.tinypic.com to by mi bolo asi ľúúúúto strihnúť :D
aaaaale, cestovala som domov :D tak sa niečo predsa stať muselo :D
len tak tak som stihla vlak, tak som si 3 hodinky postála, a vedľa mňa náhodou stál i taký dosť opitý, vulgárny a doslova násilnícky (kapánek) chlap, nooooo, a nejak som sa mu priplietla do rany, tak to moja hlava schytala o ten železný rám okna.... oooooujeeeeeee, v trenčíne si ho čakala na stanici už železničná polícia....