Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

system

:D lost :
1. ja to viem len som sa chcel spytat teba ze co ty nato kedze instruktor tvrdil to, a na nete pise inac, tak ci nevies zeby vysiel novy zakon.
2. to ty si nevedel ! resp si nebol isty ! :D

system

no takze vidime aky hlupi kkti robia instruktorov co nevedia ani taku vec ako je min rychlost na dialnici a budu sa vysmiavat studentom do oci ze nie 80 ale 90. boha ukamenovat to !

lost

80kmh.. je minimalna..

www.vyvlastnenie.sk

Osobitosti premávky
na diaľnici a rýchlostnej ceste
§ 35

(1) Diaľnicu môžu používať len vodiči motorových vozidiel; iným účastníkom cestnej premávky je používanie diaľnice zakázané. Na diaľnici smie vodič motorového vozidla jazdiť rýchlosťou najmenej 80 km.h-1. V úseku diaľnice prechádzajúcom cez obec smie vodič motorového vozidla jazdiť rýchlosťou najmenej 65 km.h-1.

.... mali by dat 110 minimalnu a 140-150maximalnu, lebo 80-130 je hovadina :) hlavne ak tam niekto vbehne v 85kmh lebo OBIEHA niekoho a ja idem 130, tak mam co robit aby som to ubrzdil..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.