HAK-PROSIM SURNE RYCHLO

mirka 23

Tak tak, aspoň vidiš, že to nie su lentilky, ale riadne svinstvo. Cyklus ti to rozhadže tak či tak, ja by som to na tvojom mieste tiež vysadila.

evkaaaa

volala som jej ale zdvihla to sestricka ze mam prist osobne. tak skusim zajtra :( a nepravidelny cyklus mam stale..takze to je aj tak jedno. ja len ze ci nieco vazne ked ich odrazu prestanem brat.. beriem ich len 5ty den

aluska

proste sa ti moze nespravidelnit cyklus...no ale chloe ma dost hormonov....mozno to je ten problem..mozno by si porebovala co najviac nizkohormonalnu..chod k doktorke a spytaj sa jej

evkaaaa

chloe.. lebo som este aj chora.nieje mi najlepsie ale ta bolest hlavy a pocit na vracanie bol hrozny.ked mam pravdu povedat vobec ma neboli hlava ani nemam pocit na vracanie ked som si ju nedala len sa mi troska toci.a este ako mi to moze rozhadzat cyklus? co sa moze diat?

aluska

ved preco nejdes k doktorke?po prve si myslim ze by to mala vediet..a po druhe, moze ti dat ine a tie ti sadnu...kazdy reaguje na kazde tabletky inak..a ktore si brala?

evkaaaa

dnes som si tabletku uz nedala...vecer mi bolo strasne zle,teraz sa mi toci hlava a uz co bude bude.. nedalo sa to vydrzat

evkaaaa

pisala som aj na stranku antikoncepcia.com a odtial mi dopisali ze ju mam okamzite vysadit.. teraz neviem. je mi lepsie ako vcera a predvcerom :( vobec teraz neviem co mam robit. ci to uz prechadza alebo to je len chvilkove.ale aj tak zatial dakujem za rady :( na jednej strane myslim ze to vydrzim a na drihej strane sa bojim. :(

aluska

preco nejdes k doktorke a nespytas sa jej?urcite to nevysadzaj pocas brania blistru...chod k doktorke a ona ti povie!

niekto

tvoje telo ti naznacuje ake je to svinstvo ...
porad sa s lekarom v kazdom pripade to nevysad uprostred cyklu lebo ti to ublizi

www.zdravie.sk

ihdaa

no tak, lekari neodporucaju vysadit HAK v case uzivania tabliet z jedneho blistra, nakolko ti to moze sposobit - ako uvadzas - rozhadzany cyklus a pre organizmus by to bol poriadny sok, ako aj to, ked si HAK zacala uzivat. Prave preto tvoje telo reaguje na hormon.tbl. sposobom, akym je bolest hlavy, pocit na zvracanie a pod. Mnohe zeny maju na zac. uzivania tabliet podobne neprijemne priznaky, ktore vsak po 3 mesiacoch zvyknu ustupit. Ak je bolest hlavy, ako aj pocit na zvracanie este v norme, snaz sa vydrza aspon jeden mesiac a potom na zaklade konzultacie s gyn. sa dohodnete o pokracovani v uzivani sucasnej HAK, alebo ju zmenite, ci uplne vysadite. V taktom pripade je lepsie kontaktovat gynekologa, nakolko my za tvoje zdravie nezodpovedame.